xartDoba webová
je doba webová

WT100

Mé dva měsíce v XARTu

Na začátku prázdnin jsem nastoupil do XARTu – internetové agentury ve Velkém Meziříčí – jako stážista na pozici konzultant internetového marketingu.

Letí to jako voda a prázdniny jsou za námi a moje stáž též. Zajímá vás, jaká byla?

Za ty dva měsíce jsem se v online marketingu získal mnoho zajímavých zkušeností – konkrétně jsem se věnoval copywritingu, linkbuildingu (budování zpětných odkazů), analýzám návštěvnosti webových stránek či přípravě grafiky pro weby, Facebook a PPC reklamy. U Google jsem dokonce úspěšně zdolal zkoušky a získal Certifikaci Analytics.

Už jenom kafe

Matěj MěrtlNejen, že jsem se během této prázdninové stáže naučil mnoho zajímavých věcí, dostal jsem i nezapomenutelné školení od kolegyně Lenky k firemnímu kávovaru. Díky ní a další kolegyni Markétě z markeťáckého týmu jsem začal pít kafe, které je tu velmi dobré a pro mě jako absolutního nepopíječe kafe se stalo součástí každého dne. :)

Praxe ve stavebnictví?

Absolvoval jsem už i dvě schůzky s klienty – od jednoho z nich, stavební firmy Bajulus, jsem dokonce dostal nabídku, abych k nim šel na praxi. Bojím se ale, že bych jim ohledně stavění domů moc nepomohl. :) Online marketing je mi přece jen bližší.

Kancelářský DJ, ale ne na moc dlouho

V naší kanceláři máme jedny repráčky, které putují od jednoho počítače k druhému. I já jsem dostal pár dnů po nástupu tu čest a repráčky jsem získal, abych byl DJem naší kanceláře. Z neznámého důvodu ale po několika dnech z mého stolu zmizely. :) Nevadí, pořídil jsem si pořádná sluchátka a nyní jsem svým vlastním DJem.

Drbna, né zpravodaj!

Jelikož ve Velkém Meziříčí vlastním a tvořím zpravodajský portál Zaostřeno VM, považují mě mí markeťáčtí kolegové i za svého „zpravodaje“. Aktuální dění ve městě, předpovědi počasí, ale i víkendová bilance růstu hub v okolí či sledování postupu bouřky pro mě není žádný problém. :)

Něco končí a něco začíná

Jak jsem již psal, má prázdninová stáž končí, ale něco nového začíná – od září mě totiž v XARTu můžete potkat jako plnohodnotného online marketéra! ;) Budu se na Vás těšit!

Úplně nakonec bych chtěl poděkovat všem kolegům, kteří mi se vším moc pomáhají a mají se mnou trpělivost. Díky!

Zaujal tě tento článek? Pošli ho do světa.
Navštivte nás na Rozkoši
XART s.r.o.
Novosady 40
(vchod z ulice Rozkoš,
vedle kavárny Pink Panther)

Velké Meziříčí
Nahoru