Proč vlastní xartCLUSTER?

Hostingové služby xCLOUD HOSTING 

servery 2

Po téměř 20 letech zkušeností s různými typy virtuálních hostingů, server housingů a cloudů jsme se rozhodli vzít vše pevně do vlastních rukou. Od roku 2015 provozujeme vlastní clusterové řešení. Investovali jsme do enterprise serverů IBM a postavili se subdodavateli vlastní xartCLUSTER. Bezpečnost dat máme pod kontrolou.

Chceme mít naše data blízko - většina našich webů, e-shopů a aplikací proto nyní běží v datacentrech ve Žďáru nad Sázavou. Využíváme technologii GlusterFS, která se stará o rozdělení zátěže na několik fyzických strojů, přičemž přidělené prostředky můžeme libovolně zvětšovat. Virtuální servery spravujeme pomocí hypervizoru PROXMOX. Pro správu jednotlivých projektů, webů, databází a klientů využíváme ISP CONFIG, který jsme si upravili tak, aby nám maximálně vyhovoval.

 

 

Bezpečnost dat máme pod kontrolou.

Data zálohujeme na naše intranetové úložiště, sekundární zálohy máme v cloudu HUBIC ve Francii a nějaká data také na OneDrive u Microsoft.

Projekty na míru. Vlastní xartCLUSTER nám umožňuje řešit projekty skutečně komplexně.

Pod kontrolou tak máme nejen vše kolem redakčního systému, ale i spoustu dalších služeb třetích stran, na které je dnes většina náročnějších aplikací napojena.

Nepřetržitý dohled. Když hrozí, že se něco pokazí, chceme o tom vědět jako první.

Výkon i funkčnost celé platformy proto vzdáleně monitorujeme pomocí software NAGIOS a MUNIN a jakoukoliv technickou odchylku řešíme rychle díky systému SMS hlášení, které dorazí ve dne či v noci na naše mobilní telefony. Naše pracovní postupy jsou rychlé, postupujeme dle metodik, které neustále vylaďujeme.

Dlouhé roky jsou součástí našich služeb webhosting, mailhosting a doménové služby. V pojetí XARTu tyto služby označujeme jako xCLOUD HOSTING.Charakterizuje je: výkon, rychlá konektivita, snadná administrace, zálohování a garance dostupnosti.

xCLOUD HOSTING
charakterizují tyto vlastnosti:

servery 4

  • Pravidelné bezpečnostní aktualizace a audity v ceně hostingu.
  • Garantované prostředky: kapacita, rychlost, dostupnost služeb SLA.
  • Garance bezpečnosti a ochrany dat a dostupnosti záloh.
  • Optimalizovaná rychlost a výkon aplikací určených pro xCLOUD - redakční systémy xartCMS a AdminPRO a online aplikace xartAPP.
  • Možnost využít kontinuální vývoj a kontinuální integrace aplikací XARTu zvyšující životnost aplikací - Vaše CMS nezastará.
  • Technik na telefonu, individuální přístup, řešení požadavků na míru.
Nahoru