Budujeme vlastní datové centrum!

IMG 1688Dlouhé roky je součástí našich služeb webhosting, mailhosting a doménové služby. Trendem v oblasti těchto technologií jsou tzv. CLOUDy. CLOUD je jednou z nejprogresivnějších forem virtualizovaných serverových služeb s extrémní dostupností a extrémním výkonem, který může být velmi rychle a snadno přizpůsobován aktuálním potřebám. xartCLOUD HOSTING charakterizuje: vysoký výkon, rychlá konektivita, nadstandardní úložné kapacity, snadná administrace, zálohování a především garance dostupnosti SLA 99,99 %.

Naše pracovní postupy jsou rychlé, postupujeme dle metodik, které neustále vylaďujeme. Všechny vaše projekty umisťujeme na vlasní xartCLOUD, který máme pod kontrolou od redakčního systému spravujícího váš web, přes operační systém virtuálního serveru,virtualizační platformy - vše na bázi Linuxu (CentOS), až po správu "železa" - tedy hardware značkových IBM serverů.

Výkon i funkčnost celé platformy permanentně monitorujeme. Jakoukoliv technickou odchylku řešíme rychle díky systému SMS hlášení.

 

 

Další výhody hostingových služeb XARTu:

  • automatické a plošné aktualizace  redakčního systému v ceně hostingových služeb
  • nadstandardní prostředky: kapacita, rychlost, garance dostupnosti služeb SLA
  • optimalizovaná rychlost a výkon xartCLOUDU s ohledem na specifické potřeby aplikací
  • odpadají problémy konfigurace běžného hostingu s ohledem na specifické potřeby aplikací
  • garance ochrany dat a kódu redakčního systému
  • optimalizace nákladů při zákaznickém vývoji a aktualizacích (díky integrovaným vývojovým nástrojům)
Nahoru