xartDoba webová
je doba webová

HR kampaně

Pomůžeme vám sehnat kolegy a zaměstnance

Administrativní zajištění náboru nových pracovníků je velmi obsáhlá a časově náročná činnost. Rádi vám pomůžeme. Nabízíme komplexní balíček služeb, který zahrnuje jak podporu personální agendy, tak její kvalitní marketingové zpracování. Jednotlivé služby vždy pečlivě volíme a kombinujeme podle konkrétních požadavků našich klientů, jejich oboru podnikání, aktuální situace na trhu práce apod. Naším cílem je nejen najít ty správné uchazeče, ale také zefektivnit personální procesy v každé firmě, se kterou spolupracujeme, a zlepšit její mediální obraz.

Chcete se o našich postupech dozvědet více? Koukněte na náš článek Vaříme s XARTem: Efektivní náborová kampaň v 5 krocích.

Mezi naše služby patří:

  • přetextování personálních inzerátů
  • grafické zpracování inzerce dle firemního stylu klienta
  • personální kampaně na sociálních sítích (Facebook, LinkedIn, ...)
  • reklamy ve vyhledávačích pomocí PPC kampaní
  • reklamy na lokálních portálech
  • nabídky na inzertních webech
  • vytvoření microsite s nabídkou práce
  • letáky a plakáty
  • inzeráty v tištěných médiích
  • reklamní spoty v rádiích

Samozřejmostí je také průběžná optimalizace všech kampaní, stejně jako závěrečné vyhodnocení, analýza spolupráce a tipy pro další personální aktivity.

Podívejte se na ukázky naší práce:

Co o nás říkají naši klienti...

Anna, OBB stavební materiály, spol. s r.o.:

Již delší dobu jsme zvažovali podpořit personální nábor marketingovou kampaní, ale neměli jsme žádnou představu, z jakého konce to vlastně uchopit. Na jednom z množství webinářů, které jsem během covidu absolvovala, jsem měla možnost ochutnat něco málo z kuchyně XART, a to mě přesvědčilo. S paní Petrou, Lucií a dalšími kolegy z XARTu jsme se následně dohodli na online kafi, při kterém jsme se pobavili o našich očekáváních a možnostech. Chtěli jsme vtipnou, neotřelou kampaň, trošku punk a aby bylo jasné, že se nebereme až tak vážně. :)

 

Že jsme s XARTem na jedné vlně, jsem věděla hned po rozkliknutí prvního grafického návrhu. A výsledek se dostavil téměř okamžitě! V sobotu byly spuštěny první kampaně a v pondělí už od rána volali kandidáti, to byla velká novinka. :) Počet zaslaných reakcí z jobs.cz a prace.cz se oproti normálu zdvojnásobil. Některé pozice jsem musela po dvou týdnech pozastavit, protože jsme nestíhali administraci. To mluví za vše.

 

Co však bylo v rámci spolupráce pro nás jako klienta zásadní, byl celkový přístup agentury XART - profesionální, lidský, originální. A na to, že jsme ve světě marketingu úplní začátečníci, tak neuvěřitelně trpělivý. :) Za to děkujeme hlavně panu Bartíkovi - jeho pomoc s facebookovým profilem byla neocenitelná.

 

Přejeme XARTu a všem jeho současným i budoucím klientům mnoho skvělých kampaní!

Nahoru

PŘIPRAVTE SE NA VÁNOCE VČAS...

Pomůžeme vám s originálními dárky.

CHCI DÁREČKY

xart-vanoce-2021