Ocenění - to vždycky potěší

Znáte ten hřejivý pocit, když vás někdo pochválí nebo ocení vaši práci? Tak TENHLE pocit si právě teď užíváme my a pyšně hlásíme, že v aktuálním ročníku soutěže Zlatý erb jsme získali několik ocenění webových stránek, a to:

1. místo za bitessko.com - kulturně společenský portál města Velká Bíteš

Ocenění za nejlepší web kulturního zařízení jsme získali zejména za kreativní grafické zpracování, přehlednost, obsahovou rozmanitost a aktuálnost, kterou návštěvníkům portál nabízí.

3. místo za velkemezirici.cz - oficiální webové stránky města Velké Meziříčí

Třetím místem v kategorii Nejlepší webová stránka města jsme byli oceněni za moderní a přehledné grafické zpracování, bohatost a aktuálnost informací a nové komunikační prvky, které vychází vstříc těm, kteří portál navštěvují.

3. místo za 3zsvm.cz - veselý školní web s menu v podobě puzzlíků

Cenu za třetí nejlepší webové stránky školního zařízení jsme získali za nápadité grafické zpracování, přístupnost a obsahovou aktuálnost.

Co je soutěž Zlatý erb?

Cílem této soutěže je podpořit modernizaci místní a regionální veřejné správy prostřednictvím rozvoje informačních služeb poskytovaných občanům i specifickým skupinám uživatelů s využitím internetu a ostatních elektronických médií, a přispět tak k rozvoji kvality života ve městech a obcích České republiky.

Prohlédněte si virtuální výstavku našich ocenění anebo se pokochejte našimi referencemi.

XART
Nahoru