xartDoba webová
je doba webová

WT100

Ocenění - to vždycky potěší

action-2277292 1920Znáte ten hřejivý pocit, když vás někdo pochválí nebo ocení vaši práci? Tak TENHLE pocit si právě teď užíváme my a pyšně hlásíme, že v aktuálním ročníku soutěže Zlatý erb jsme získali několik ocenění webových stránek, a to:

1. místo za bitessko.com - kulturně společenský portál města Velká Bíteš

Ocenění za nejlepší web kulturního zařízení jsme získali zejména za kreativní grafické zpracování, přehlednost, obsahovou rozmanitost a aktuálnost, kterou návštěvníkům portál nabízí.

3. místo za velkemezirici.cz - oficiální webové stránky města Velké Meziříčí

Třetím místem v kategorii Nejlepší webová stránka města jsme byli oceněni za moderní a přehledné grafické zpracování, bohatost a aktuálnost informací a nové komunikační prvky, které vychází vstříc těm, kteří portál navštěvují.

3. místo za 3zsvm.cz - veselý školní web s menu v podobě puzzlíků

Cenu za třetí nejlepší webové stránky školního zařízení jsme získali za nápadité grafické zpracování, přístupnost a obsahovou aktuálnost.

Co je soutěž Zlatý erb?

Cílem této soutěže je podpořit modernizaci místní a regionální veřejné správy prostřednictvím rozvoje informačních služeb poskytovaných občanům i specifickým skupinám uživatelů s využitím internetu a ostatních elektronických médií, a přispět tak k rozvoji kvality života ve městech a obcích České republiky.

Prohlédněte si virtuální výstavku našich ocenění anebo se pokochejte našimi referencemi.

XART
Zaujal tě tento článek? Pošli ho do světa.
Navštivte nás
XART s.r.o.
Novosady 40
Velké Meziříčí
594 01
Nahoru