xartBLOG

Návrh i tisk reklamy pod jednou střechou

Tisková divize XART - vchod z ulice NovosadyNa jaře 2018 jsme rozšířili portfolio služeb XART o tiskovou divizi. Nově vám tak nabízíme komplexní grafické služby: grafické práce, předtiskovou (DTP) přípravu i samotný tisk.

Číst více...

Vánoční proslov - teambuilding XART v duchu středověku

Rádi bychom se s Vámi podělili o netradiční proslov našeho jednatele Aleše Janouška, který jsme si vyslechli na vánočním teambuildingu ve středověké krčmě Dětenice. Celý teambuilding se nesl v duchu středověku, proslovem počínaje, našimi kostýmy konče...

Číst více...

31/08/2017

Mé dva měsíce v XARTu

Na začátku prázdnin jsem nastoupil do XARTu – internetové agentury ve Velkém Meziříčí – jako stážista na pozici konzultant internetového marketingu.

Letí to jako voda a prázdniny jsou za námi a moje stáž též. Za ty dva měsíce jsem se v online marketingu získal mnoho zajímavých zkušeností – konkrétně jsem se věnoval copywritingu, linkbuildingu (budování zpětných odkazů), analýzám návštěvnosti webových stránek či přípravě grafiky pro weby, Facebook a PPC reklamy. U Google jsem dokonce úspěšně zdolal zkoušky a získal Certifikaci Analytics.

Číst více...

Jsme partnerem Google!

Internetový marketing - certifikát Google PartnerKoncem roku 2016 se XART stal certifikovaným partnerem Google. Naši zákazníci díky tomu získali přístup k řadě benefitů, jako je např. podpora akcí, konzultace nových obchodních strategií, speciální materiály atd.

Číst více...

Ocenění - to vždycky potěší

Znáte ten hřejivý pocit, když vás někdo pochválí nebo ocení vaši práci? Tak TENHLE pocit si právě teď užíváme my a pyšně hlásíme, že v aktuálním ročníku soutěže Zlatý erb jsme získali několik ocenění webových stránek, a to:

Číst více...

13/03/2017

Život s virtuální asistentkou

V posledních letech se hodně mluví o chytrých zařízeních, počínaje mobilními telefony přes různou další elektroniku a spotřebiče až po automobily a celé domácnosti. Některá zařízení se již stala záležitostí každodenního života, jiná se do širšího povědomí dostávají postupně. Překážkou je často cena, kontroverze nebo nedostatečné odladění. V tomto článku se zaměřím na konkrétní oblast, a sice virtuální asistentku pro domácnost. Seznamte se s Alexou.

Číst více...

Integrace webové části agentury Autograph pod XART

Webová agentura XART - profesionální webdesign1. 2. 2017 došlo v životě naší společnosti k důležitému milníku. Pod XART přešla webová část agentury Autograph včetně jejích cca 120 klientů a vývojáře Zdeňka Michala. Co to pro nás znamená? A co to přinese klientům Autograph?

 

Číst více...

Skvělá zpráva: Rozšířené textové inzeráty nyní i v Skliku

canstockphoto400524899. 2. 2017 spustil Seznam Sklik (program na tvorbu PPC kampaní*) novou podobu inzerátů. Jedná se o tzv. ETA inzeráty neboli rozšířené textové inzeráty ("Expanded Text Ads"), které už známe z konkurenčního programu Google AdWords. Naši marketéři jásají a mají k tomu hned několik důvodů.

Číst více...

Jak jsme se stěhovali

Víte, co má společného XART, Rozkoš a Pink Panther? Adresu. Nově totiž sídlíme v moderním studiu v centru Velkého Meziříčí, přičemž vchod do našich kanceláří najdete na ulici s milým názvem Rozkoš, hned vedle kavárny Pink Panther.

Číst více...

16/11/2015

Návod: jak přidat do Google Analytics dalšího uživatele

Potřebujete přidat nového uživatele do Google analytics a nevíte, jak na to? Připravili jsme krátký návod, který Vás navede na správnou cestu.

Číst více...

23/09/2015

Znáte svůj “Ikigai”?

Podle Japonců má každý člověk svůj Ikigai neboli důvod, proč žije. Nalézt své Ikigai – my bychom řekli poslání či jakýsi vyšší smysl – nám údajně umožní prožít dlouholetý, spokojený a naplněný život. I o tomto tématu byla exklusivní přednáška Petra Ludwiga, autora bestselleru Konec prokrastinace, kterou jsem s kolegyní v minulém týdnu navštívil. Mimo hlavní téma prokrastinace - česky "odkládání povinností" - nás autor nalákal i na zajímavá dílčí témata.

Číst více...

22/09/2015

ElePHPanti

V XARTu vyvjíme projekty v jazyce PHP. Maskotem tohoto programovacího jazyka je modrý slon, pojmenovaný příznačně "elePHPant". Mít jednoho skutečného na svém pracovním stole je snem mnoha vývojářů. Nejsem výjimkou a jednoho dne jsem se rozhodl si tohoto maskota pořídit. 

Číst více...

Nahoru