xartDoba webová
je doba webová

WT100

Integrace webové části agentury Autograph pod XART

Webová agentura XART - profesionální webdesign1. 2. 2017 došlo v životě naší společnosti k důležitému milníku. Pod XART přešla webová část agentury Autograph včetně jejích cca 120 klientů a vývojáře Zdeňka Michala. Co to pro nás znamená? A co to přinese klientům Autograph?


Další krok na naší cestě za neskromným cílem

XART - redakční systém AdminProVe spojení s webovou částí agentury Autograph, ke kterému došlo po téměř ročních jednáních mezi Zdeňkem Michalem a Alešem Janouškem, vidíme velký potenciál. Věříme, že nám přinese větší prestiž, zajímavé obchodní příležitosti a vyšší ekonomický potenciál. Považujeme ho také za další krok v naší snaze stát se nejlepší internetovou agenturou na Vysočině. První pozitiva se koneckonců projevila hned. Získali jsme:

  • vynikajícího vývojáře Zdeňka Michala
  • nové webové klienty, z nichž někteří už projevili zájem o služby online marketingu
  • intuitivní redakční systém AdminPro, jehož je Zdeněk autorem

Více možností pro bývalé klienty Autographu

Integrace s XARTem přináší výhody zejména Zdeňkovým klientům. Mohli bychom dokonce říci, že se jim otevírají zcela nové možnosti. Od 1. 2. 2017 za nimi totiž stojí 18členný tým s mnoha specialisty, což mimo jiné znamená:

  • rychlejší dodací lhůty
  • zastupitelnost na úrovni jednotlivých profesí
  • širší portfolio služeb (internetový marketing, grafické práce, zakázkové aplikace, …)

Sloučení by tedy mělo oběma stranám přinést jen samá pozitiva. My jakožto XART můžeme slíbit, že uděláme vše proto, aby se u nás Zdeňkovi a jeho zákazníkům líbilo.

Vítejte v našem světě!

Zaujal tě tento článek? Pošli ho do světa.
Navštivte nás
XART s.r.o.
Novosady 40
Velké Meziříčí
594 01
Nahoru