WT100
bc engineering s.r.o.
Významný dodavatel fotovoltaických elektráren

Se společností XART už delší dobu spolupracujeme nejen u online marketingu. Rozhodli jsme se u tohoto našeho dodavatele vyzkoušet i novou službu - HR kampaně. Jelikož se naše odvětví se solární energií rychle rozvíjí, průběžně potřebujeme nové a nové pracovníky na různé pozice ve firmě, a obvykle je potřebujeme velmi rychle. Díky společnosti XART se daří spoustu klíčových pozic obsadit, nebo alespoň získat cenné kontakty na uchazeče, se kterými už pracujeme my podle situace.

Ing. Roman Brůžička
jednatel společnosti

Klíčoví lidé v projektu

 • HR marketing

  S HR marketingem slavíme úspěchy

  Na podzim 2021 se společnost bc engineering s.r.o. rozhodla výrazně posílit a rozšířit svůj tým a požádala nás o pomoc. Propagovali jsme hned pět pracovních pozic:

  • Obchodní specialista
  • Junior project manažer/ka
  • Asistent/ka projektového manažera
  • Elekrikář
  • Montér fotovoltaických elektráren

  Primárně jsme se přitom zaměřili na sociální sítě. Připravili jsme podrobný plán cílení pro jednotlivé pozice, vytipovali vhodné lokality a připravili sadu reklamních bannerů.

  Díky pečlivě nastavenému cílení a průběžné optimalizaci kampaní jsme dosáhli skvělých výsledků, a to i s ohledem na stávající situaci na trhu práce. Například reklama na montéra zaznamenala 20 000 zobrazení a zaujala 779 relevantních uživatelů.

 • Aplikace na míru

  Vyvíjíme CRM aplikaci na FVE zakázky

  Jelikož zakázky na fotovoltaické elektrárny zažívají boom, je potřeba je mít na jednom místě a přehledně. Z tohoto důvodu jsme se pustili do vývoje CRM systému, který uzpůsobujeme a aktuliazujeme dle potřeb a požadavků klienta, aby celé zprocesování zakázky bylo pod kontrolou od prvotního kontaktu žadatele přes vyřízení žádosti, realizaci až po případný servis. Konkrétní ukázky ze systému jsou interní záležitostí, takže vám je předvést nemůžeme, ale věřte, že aplikace je nadupaná funkčností!

 • Polepy aut a vozů

  Polepy firemních vozů v jednotném stylu

  Jelikož firma působí po celé ČR a má síť obchodních zástupců a montážních techniků, je potřeba být vidět. Polepy vozů jsou tak jedinečnou příležitostí. Proto jsme navrhli vizuál, který ctí brand firmy a postupně tiskneme polepy a aplikujeme je firemní vozy, zejména dodávky.

Máte zájem o podobný projekt?
Tato položka je povinná
E-mailová adresa nebyla zadaná ve správném formátu
Nesprávný formát
Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
Tato položka je povinná
Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
Nesprávný formát

Anebo raději voláte?

Nebo je libo kávu?

Navštivte nás:
XART s.r.o.
Novosady 40
(vedle klubu Rock Depo)

Velké Meziříčí
Jsme vám k dispozici
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Nahoru