WT100
ZDAR, a.s.
Společnost provozující autobusovou a nákladní dopravu, služby motoristům, autoškolu, cestovní agenturu atd.

Klíčoví lidé v projektu

 • Kreativní web na míru

  Web v novém kabátku

  Pro významného regionálního dopravce ZDAR, a.s. jsme zrealizovali redesign firemích webových stránek. Hlavním důvodem, proč se klient pro tuto změnu rozhodl, byl fakt, že původní redakční systém webu už byl zastaralý, nesplňoval dnešní standardy ohledně technologií a nevyhovoval správcům webu.

  A tak jsme v XARTu vytvořili novou webovou prezentaci běžící na našem vlastním redakčním systému RE:X, který technologicky nestárne. Samozřejmostí je i nový, vizuálně působivý vzhled webu.

 • HR marketing

  Náborové kampaně na řidiče a další profese

  Nabídka volných pracovních míst společnosti ZDAR je stejně široká a pestrá jako její portfolio služeb. Průběžně proto zajišťujeme realizaci náborových kampaní na řidiče kamionů, nákladních automobilů a autobusů či automechaniky.

  Zajímá vás, jaké kanály přitom využíváme?

  Připravili jsme například inzeráty do lokálních tištěných médií, kampaně na sociálních sítích zacílené na relevantní publikum nebo PPC kampaně ve vyhledávačích. Tato kombinace offline a online propagace totiž na dnešním přesyceném trhu práce jako jedna z mála skutečně funguje.

 • Polepy aut a vozů

  HR kampaně na vlastních autobusech

  Reklamních ploch je bezpočet, ale ne všechny jsou zdarma a dobře vidět. Ovšem zadní strany autobusů - to je jiná!

  Díky tomu, že společnost ZDAR provozuje autobusovou dopravu, jsme mohli připravený vizuál pro náborové kampaně využít také jako polep zadní strany jejích pravidelných linek.

  Kromě toho, že tyto plochy jsou pro firmu zdarma, je třeba zmínit i další výhodu: vybrané spoje se pohybují v místech s vysokou koncentrací lidí a navíc opakovaně, takže tento typ HR marketingu je pro ZDAR jako dělaný.

 • Tiskoviny

  Offline propagace je stále IN!

  Ačkoli žijeme v online době, tištěné propagační materiály mají pořád svoji váhu.

  A tak podporujeme brand firmy i tímto způsobem, ať už se jedná o letáčky, roll-upy a inzerci v periodikách, jako je MF Dnes či městské zpravodaje, anebo o přenosné reklamní poutače.

 • Marketingová podpora - program xartPARTNER

  Marketingový program xartPARTNER

  Prostřednictvím tohoto programu zajišťujeme pro klienta pravidelný a dlouhodobý marketingový rozvoj jeho projektu a zároveň garanci kapacit našeho marketéra, který projekt vede, zaštiťuje a komunikuje. Jeho úkolem je také příprava, plnění a vyhodnocování mediaplánu neboli harmongramu konkrétních marketingových aktivit na míru na určité období.

  Samozřejmostí je i průběžné reportování - klientovi pravidelně zasíláme marketingový report, kde najde okomentované grafy návštěvnosti svého webu, statistiky běžících kampaní, pozice webu ve vyhledávačích atd.

 • Webhosting

  Web hostujeme na našich serverech

  V rámci tvorby webu zajišťujeme také služby v oblasti hostování stránek. Klientům garantujeme pravidelné bezpečnostní audity, dostupnost služeb SLA 99,9 %, zálohování v pravidelných intervalech, webové rozhraní pro administraci služeb a vyhrazený prostor pro web ve výši 50 GB s možností rozšíření o další balíčky prostoru navíc.

  Naše doménové služby s garancí digitální bezpečnosti zahrnují DNSSEC, SSL, DKIM, SPF, DMARC a IPv6.

Máte zájem o podobný projekt?
Tato položka je povinná
E-mailová adresa nebyla zadaná ve správném formátu
Nesprávný formát
Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
Tato položka je povinná
Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
Nesprávný formát

Anebo raději voláte?

Nebo je libo kávu?

Navštivte nás:
XART s.r.o.
Novosady 40
(vedle klubu Rock Depo)

Velké Meziříčí
Jsme vám k dispozici
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Nahoru