WT100
SANBORN a.s.
Přední výrobce dílů pro zařízení v energetice, petrochemii a dopravě

Se společností XART jsme začali spolupracovat v rámci tvorby nových web stránek. Nejen výsledek, ale i průběh realizace hodnotíme velmi pozitivně, a proto jsme požádali společnost XART o spolupráci i pro propagaci v rámci náborových kampaní.


Velmi nám záleží na moderním, flexibilním a profesionálním přístupu a toto vše společnost XART naplňuje. Zakládáme si na rychlém řešení našich zadání, proaktivním způsobu komunikace a včasné zpětné vazbě. Věříme, že společnost XART je tím pravým partnerem pro dosažení našich cílů v rámci propagace a personálního marketingu.


Aleš Habr

finanční ředitel / CFO

Tento
projekt je součástí
Případové studie

Klíčoví lidé v projektu

 • Kreativní web na míru

  Modernizací webu to začalo...

  Velkomeziříčská společnost SANBORN je předním výrobcem dílů pro zařízení v energetice, petrochemii a dopravě. Své komponenty dodává korporacím po celém světě, mezi odběratele patří např. ABB, Siemens či MAN.

  Silná, profesionální a stabilní společnost takového významu a působnosti vyžaduje nekompromisně stabilní a kvalitní webovou prezentaci v několika jazykových verzích. A právě tak znělo zadání klienta na redesign jeho webových stránek www.sanborn.cz, kterého jsme se rádi chopili.

 • Fotografie (produkty, interiéry, objekty, osoby)

  S profi fotkami je radost pracovat

  Součástí této zakázky bylo i nafocení výrobních prostor, strojního vybavení a produktů společnosti naším profesionálním fotografem Zdeňkem Michalem. Tyto fotografie jsou nyní jednak součástí nové webové prezentace, jednak je využíváme pro marketingové a personální účely.

 • HR marketing

  Zaměstnanci jsou pro firmu klíčoví, a tak jsme je pomohli hledat

  Ve firmě SANBORN působí víc než 200 zaměstnanců a společnost hledá další, zejména CNC operátory a technology. Po spuštění nových webových stránek jsme se proto primárně zaměřili právě na náborové kampaně.

  Tato oblast HR je nadstandardně konkurenční, kvalitní „CNCčkaře" hledají všechny výrobní společnosti zaměřené na obrábění. Už dávno tedy nestačí vyvěsit inzerát na úřadu práce, personální kampaně je třeba pojmout komplexně. A tak jsme postupovali i my.

 • Sociální sítě

  Personální kampaně na sociálních sítích zacílené dle věku, lokality, vzdělání atd.

  Sociální sítě nabízí širokou škálu možností cílení, proto jsme personální kampaně nastavili tak, aby se reklamy zobrazovaly pouze lidem, kteří by o dané pracovní pozice mohli projevit zájem.

  Na základě přepokládaných výsledků jsme stanovili rozpočet, který ukazoval nejlepší poměr cena/výkon. Následně jsme vytvořili grafiky reklam a reklamy zacílili na specifické publikum: konkrétně jsme cílili na určité věkové rozmezí, lokalitu, vzdělání, zájmy, odvětví i přímo na danou pracovní pozici. V průběhu kampaní jsme dělali průběžné kontroly a optimalizace. Po skončení následovalo celkové vyhodnocení a návrh dalšího postupu.

  Výsledek: Kampaně na sociálních sítích běžely tři měsíce a za tu dobu jsme přivedli na web 3 211 uživatelů. Celkově reklamy v daném časovém období vidělo 69 498 uživatelů.

   

 • PPC

  PPC kampaně ve vyhledávací i obsahové síti

  Pomocí PPC kampaní ve vyhledávací síti jsme podchytili potenciální uchazeče, kteří hledají informace o práci technologa ve vyhledávačích Google a Seznam, a to v okolí 50 km od sídla společnosti.

  Současně jsme spustili PPC kampaně v obsahové síti zaměřené jak na technology, tak na CNC operátory. Tento typ kampaní jsme zacílili geograficky a také podle zájmů, vzdělání a věku uživatelů. Díky přesnému zacílení na relevantní cílové skupiny jsme s nabídkou oslovili odpovídající uživatele internetu a ihned po spuštění kampaní došlo k nárůstu návštěvnosti stránek "Kariéra". Postupnou optimalizací se nám poté podařilo snížit ceny za přiváděnou návštěvnost na minimum.

  Výsledek: 5 189 návštěv webu z PPC kampaní za měsíc
 • Tiskoviny

  Nepodcenili jsme ani tištěnou a venkovní reklamu

  Abychom docílili maximálního efektu, co se dosahu kampaní týče, zajišťujeme pro SANBORN také nejrůznější typy offline reklamy, jako jsou letáky, plakáty, cedule, bannery, billboardy atd., pomocí kterých dále zvyšujeme povědomí veřejnosti o společnosti.

  Díky tomu, že disponujeme vlastní tiskárnou se špičkovými stroji a technologiemi, nabízíme našim klientům i v této oblasti kompletní služby - od grafiky po realizaci.

 • Marketingová podpora - program xartPARTNER

  Naše marketingová podpora se vyplácí

  Prostřednictvím tohoto programu zajišťujeme pro klienta pravidelný a dlouhodobý marketingový rozvoj jeho projektu a zároveň garanci kapacit našeho marketéra, který projekt vede, zaštiťuje a komunikuje. Jeho úkolem je také příprava, plnění a vyhodnocování mediaplánu neboli harmongramu konkrétních marketingových aktivit na míru na určité období.

  Samozřejmostí je i průběžné reportování - klientovi pravidelně zasíláme marketingový report, kde najde okomentované grafy návštěvnosti svého webu, statistiky běžících kampaní, pozice webu ve vyhledávačích atd.

  Výsledek: nárůst návštěvnosti stránky Kariéra o 5 904 % (září–říjen 2021 versus duben–květen 2021)

   

 • Redakční systém RE:X, který nikdy nespí

  Web běží na našem vlastním redakčním systému RE:X, na jehož vývoji neustále pracujeme, zdokonalujeme ho a spolu s klienty vymýšlíme nové funkčnosti a rozšíření. Dalo by se říci, že RE:X nikdy nespí a nestárne. A jaké jsou jeho další vlastnosti?

  • snadná tvorba obsahu - pomocí fragmentů (funkčních bloků) jde vše rychle a intuitivně
  • automatické aktualizace - systém se pravidelně sám aktualizuje
  • proklientská orientace - zkušenosti a obchodní cíle našich klientů jsou na prvním místě
  • všeobecná rychlost - od nasazení webu přes možnosti správy až po implementace nových funkčností
  • promyšlený produkt - každou úpravu, novinku a funkčnost diskutujeme v širokém odborném týmu


  Technologická podpora a rozvoj uživatelských funkcí
  našich produktů je pro nás celkově velmi důležitá. Klienty pravidelně informujeme o nových vylepšeních redakčního systému a každý má možnost jednoduše rozšířit svůj web o další balíčky. Kdokoliv také může přijít s požadavkem na novou funkčnost nebo vlastnost CMS.

 • Webhosting

  Web hostujeme na našich serverech

  V rámci tvorby webu zajišťujeme také služby v oblasti hostování stránek. Klientům garantujeme pravidelné bezpečnostní audity, dostupnost služeb SLA 99,9 %, zálohování v pravidelných intervalech, webové rozhraní pro administraci služeb a vyhrazený prostor pro web ve výši 50 GB s možností rozšíření o další balíčky prostoru navíc.

  Naše doménové služby s garancí digitální bezpečnosti zahrnují DNSSEC, SSL, DKIM, SPF, DMARC a IPv6.

 • Technologická podpora

  Technologická podpora redakčního systému RE:X

  Technologická podpora (TeP) našeho redakčního systému RE:X přináší řadu výhod a záruk, například:

  • nestárnoucí redakční systém - naši vývojáři RE:Xe udržují tak, aby byl po technologické stránce stále aktuální
  • vydávání pravidelných aktualizací - zpravidla každý měsíc přibývají v CMS nové funkčnosti a balíčky a probíhají technologické aktualizace a nezbytné opravy
  • záruky - u webů s naším redakčním systémem poskytujeme technologickou záruku
  • možnost podílet se na vývoji - každý klient se nám může ozvat, když do CMS potřebuje doprogramovat nějakou specifickou funkčnost, a my jeho požadavek prověříme a případně zahrneme do plánu vývoje
  • dokumentace a webináře - v rámci této služby poskytujeme zákazníkům různé formy podpory
  • informovanost - pravidelně rozesíláme informační newsletter s novinkami, které v redakčním systému přibyly


  Zůstaňte i vy na nejvyšší technologické úrovni
  díky naší TeP.

Chcete si nechat zaslat
případovou studii na téma “Výrobní firmy”?

Vyplňte prosím následující pole a odešlete dotaz

Máte zájem o podobný projekt?
Tato položka je povinná
E-mailová adresa nebyla zadaná ve správném formátu
Nesprávný formát
Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
Tato položka je povinná
Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
Nesprávný formát

Anebo raději voláte?

Nebo je libo kávu?

Navštivte nás:
XART s.r.o.
Novosady 40
(vedle klubu Rock Depo)

Velké Meziříčí
Jsme vám k dispozici
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Nahoru