WT100
GREMIS, s.r.o.
Zavedená velkomeziříčská stavební firma a koupelnové studio

Se společností XART dlouhodobě spolupracujeme. Po realizaci dvou propojených webů pokračujeme také v online i offline marketingu. Weby od XARTu slouží jako prezentace služeb naší společnosti a pomáhají nám získávat nové zákazníky. Spolupráci hodnotíme kladně a těšíme se na její pokračování i další rozvoj.

Eva Partlová
vedoucí obchodního úseku

Tento
projekt je součástí
Případové studie

Klíčoví lidé v projektu

 • Kreativní web na míru

  Důstojná webová prezentace

  Společnost GREMIS nabízí komplexní stavební práce od projektu přes realizaci až po vybavení budov. My se zase komplexně staráme o prezentaci této firmy - od grafických prací přes tvorbu a správu webových stránek až po marketingové služby. Vše na míru, stejně jako GREMIS.

  Webovou reprezentaci společnosti má na starosti rovnou dvojice navzájem propojených webů. Jde o gremis.cz a obchod-gremis.cz, kdy prvně jmenovaný prezentuje služby zejména stavební části firmy a druhý hlavně stavebniny a koupelnové studio.

  Ukázkou prací, která potvrzuje kvality nás obou, mohou být např. šikovně zpracované reference na webu se všemi důležitými informacemi.

 • Fotografie (produkty, interiéry, objekty, osoby)

  Profesionální fotografické služby

  Pro potřeby klienta zajišťujeme profesionální focení a postprodukci. Obvykle pro GREMIS fotíme prostory areálu, vystavované zboží a produkty, objekty k pronájmu a zaměstnance. Vzniklé materiály jsou ideálními podklady pro obsah webu. Lze je využít ve všech kanálech online marketingu a samozřejmě je využívá i klient podle vlastních potřeb.

  Fotografické služby zajišťuje sympaťák Zdeněk Michal. Prostě skočí do auta a přijede, kam je potřeba s potřebným vybavením.

  Reklamní předměty

  Osobité dárkové předměty

  Pro našeho klienta jsme realizovali potisk difuzérů v jednoduchém, čistém stylu, typickém pro designovou značku LAUFEN. Kromě toho se meze reklamním, upomínkovým i praktickým předmětům u nás meze nekladou. Jakékoliv předměty z běžných katalogů výrobků potiskneme, upravíme na míru a dodáme. Na výrobu reklamy a tisk se specializuje celá naše tisková divize.

  Pro GREMIS jsme již realizovali nespočet zakázek, zejména šlo o tašky, vlajky, propisky, stěrky, zmíněné difuzéry, balónky, plechovky apod. 

 • Cedule a bannery

  Grafika pro každou příležitost

  Úspěšná stavební firma potřebuje kvalitní grafickou prezentaci na reklamních předmětech i v online světě. Neustále jsme pro společnost GREMIS grafickým partnerem. Dodali jsme logotypy, grafické podklady pro reklamní předměty i reklamní kampaně, kdykoliv je potřeba graficky firmu podpořit, jsme připraveni.

 • Sociální sítě

  Sociální sítě pod kontrolou

  Každá správná stavební firma musí bezpodmínečně v dnešní době figurovat na sociálních sítích. Pro společnost GREMIS spravujeme Facebook, Instagram i LinkedIn

  Na všech platformách jsme schopni připravit placené kampaně, na Facebooku a Instagramu jsme je již realizovali, šlo o nábor nových pracovních sil, klasické produktové kampaně nebo pronájem objektu. Na podkladech aktivně spolupracujeme s klientem.

 • Sociální sítě

  Podpora prodeje naplno

  Akční nabídky produktů, výprodeje, doprodeje, novinky. Všechny prodejní příležitosti musíme umět správně pro klienta propagovat. V ten moment nastupuje náš početný tým marketérů a grafika, aby připravil kampaně a obsah různé povahy.

  Propagaci umíme spustit na všech platformách, díky správcovství webů GREMIS můžeme operativně připravit relevantní obsah na stránkách. Několik kampaní jsme už spouštěli, všechny byly úspěšné. Prodejní materiál se vyprodal do posledního kousku.

  Novoročenky

  Bez nápaditého PFka by to nešlo

  Vytvořit pro našeho klienta každý rok pěkné a chytlavé PF sice není jednoduché, grafik Honza Chmelíček si však s tímto úkolem hravě poradí. A tak se může i společnost GREMIS pochlubit svým zákazníkům i partnerům příjemným PFkem, které je založeno na motivu stavebnictví

  Samozřejmostí je změna výchozí kreativy do jakéhokoliv potřebného rozměru, Honza vytvoří tzv. resizy. Výsledné PF je tak vhodné na sociální sítě, na web, do podpisu mailů, klidně i pro jakoukoliv online reklamu. Jsme tu pro vás se světem brandu a kreativy.

 • Marketingová podpora - program xartPARTNER

  Marketingový program xartPARTNER

  Prostřednictvím tohoto programu zajišťujeme pro klienta pravidelný a dlouhodobý marketingový rozvoj jeho projektu a zároveň garanci kapacit našeho marketéra, který projekt vede, zaštiťuje a komunikuje. Jeho úkolem je také příprava, plnění a vyhodnocování mediaplánu neboli harmongramu konkrétních marketingových aktivit na míru na určité období.

  Samozřejmostí je i průběžné reportování - klientovi pravidelně zasíláme marketingový report, kde najde okomentované grafy návštěvnosti svého webu, statistiky běžících kampaní, pozice webu ve vyhledávačích atd.

 • Webhosting

  Web hostujeme na našich serverech

  V rámci tvorby webu zajišťujeme také služby v oblasti hostování stránek. Klientům garantujeme pravidelné bezpečnostní audity, dostupnost služeb SLA 99,9 %, zálohování v pravidelných intervalech, webové rozhraní pro administraci služeb a vyhrazený prostor pro web ve výši 50 GB s možností rozšíření o další balíčky prostoru navíc.

  Naše doménové služby s garancí digitální bezpečnosti zahrnují DNSSEC, SSL, DKIM, SPF, DMARC a IPv6.

Chcete si nechat zaslat
případovou studii na téma “Výrobní firmy”?

Vyplňte prosím následující pole a odešlete dotaz

Máte zájem o podobný projekt?
Tato položka je povinná
E-mailová adresa nebyla zadaná ve správném formátu
Nesprávný formát
Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
Tato položka je povinná
Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
Nesprávný formát

Anebo raději voláte?

Nebo je libo kávu?

Navštivte nás:
XART s.r.o.
Novosady 40
(vedle klubu Rock Depo)

Velké Meziříčí
Jsme vám k dispozici
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Nahoru