WT100

Weby, e-shopy a aplikace

Prezentujte svou firmu na internetu tak, jak si zaslouží!

V 7 krocích vám připravíme perfektní web, e-shop nebo aplikaci na míru


Webdesignu už se věnujeme už více než 20 let. Za tu dobu jsme získali spoustu zkušeností s nejrůznějšími klienty a i pro vás můžeme v 7 krocích vytvořit  jakékoliv webové stránky:

 • reprezentativní firemní web
 • e-shop propojený se zbožovými vyhledávači, platebními bránami atd.
 • obsáhlý informační portál
 • webovou aplikaci na míru
 • jednoduchou jednostránkovou microsite

A tady je slíbených 7 kroků k novému webu:

 1. DŮKLADNÉ POZNÁNÍ - Úplně na začátku zjistíme, co a komu byste na svém webu rádi prezentovali nebo prodávali. A na oplátku vás seznámíme s naším stylem práce a prověřenými postupy.
 2. JEDINEČNÝ KONCEPT - V dalším kroku společně najdeme vaše jedinečné prodejní argumenty a navrhneme, jak je na webu zdůraznit. Zároveň se vžijeme do vašich typických zákazníků a promyslíme, jak jim web přizpůsobit. Jejich pohodlí je to hlavní. Na základě toho načrtneme jednoduchý model rozložení vašeho webu neboli wireframe.
 3. ORIGINÁLNÍ KREATIVA - Grafika webu by měla odpovídat vašemu korporátnímu stylu. Pokud ho ještě nemáte, žádný strach. Společně ho určitě najdeme a připravíme vám originální firemní identitu.
 4. VIRTUÁLNÍ ŽIVOT - Ze schválené grafiky vytvoříme responzivní šablonu na míru vašemu webu a přivedeme ho tak k virtuálnímu životu.
 5. PEČLIVÉ PROGRAMOVÁNÍ - Statickou šablonu nahrajeme na web a naši vývojáři následně „poladí" nově zrozené stránky k vaší i naší plné spokojenosti.
 6. NENÍ FORMY BEZ OBSAHU - Váš web naplníme daty (články, kontakty, produkty, obrázky apod.) podle předchozí domluvy s vámi. Mimochodem pokud se svými "starými" texty nejste příliš spokojení, nevadí - naši copywriteři vám pomohou napsat nové.
 7. TESTOVÁNÍ - Hotovou verzi webu po důkladném otestování (každý web podléhá výstupní kontrole) zveřejníme a předáme „do vašich rukou".

A dál? Rádi vám pomůžeme s propagací vašeho nového webu pomocí internetového marketingu. Stejně tak vám budeme k dispozici vždy, když budete chtít web aktualizovat nebo rozšiřovat.

 

E-shopy na míru


E-shop je základem úspěchu pro on-line prodej. Aby byl efektivní, musí ale splňovat celou řadu podmínek – musí být intuitivní a příjemný pro vaše zákazníky (aby se do něj rádi vraceli), musí mít přehlednou správu objednávek (abyste jich každý den stihli vyřídit co nejvíc) a musí běžet na kvalitní technické platformě (aby dobře fungoval pokaždé, když někdo zatouží po vašem zboží).

V XARTu jsme si toho vědomi, a proto náš eshop neustále rozšiřujeme podle potřeb zákazníků.

Díky tomu vám můžeme nabídnout e-shop, který mimo jiné umí:

 • automatické importy produktů/kategorií od výrobců, tzv. feedy
 • hromadné editace parametrů
 • přiřazení souvisejícího zboží
 • registrace uživatelů, recenze uživatelů
 • slevy a bonusy pro věrné zákazníky, slevové kódy
 • intuitivní našeptávač pro hledané kategorie či zboží
 • filtrování dle parametrů
 • možnost doprogramování funkčností na míru, např. různé konfigurátory pro výpočet lepší ceny dle zadaných parametrů, apod.
 • vícejazyčnost s napojením na překladač deepl.com
 • a mnoho dalšího

A pokud to chcete opravdu rozjet a nabídnout zákazníkům to nejlepší, zajistíme i:

 • napojení na zbožové vyhledávače jako např.:

logo-Heurekalogo-Zbozilogo-GoogleNakupylogo-Glami

 • propojení s ekonomickými a i informačními ERP systémy:

logo-Pohoda-stormwarelogo-MS3logo-WinFAS-oklogo-HeliosOrange

 • propojení s platebními branami:

logo-GoPaylogoPayPallogo-PayUlogo-ThePay

 • napojení na dopravce:

logo-Ulozenkalogo-DPDlogo-Zasilkovna

 

Webové aplikace na míru: vašim nápadům dodáme reálnou podobu

A jak to bude probíhat? Nejprve si spolu sedneme a nezávazně probereme vaše potřeby. Na základě toho uděláme hrubou analýzu a navrhneme vám řešení i rámcovou cenu vaší aplikace. No a pokud se vám náš návrh bude líbit, zahájíme vývoj.

Agilní vývoj aplikací

Při vývoji aplikací na míru vždy postupujeme agilně. To nám umožňuje vytvořit v krátké době minimální funkční celek, který má pro klienty okamžitý reálný přínos, a následně pokračovat s další funkcionalitou.

Důležitou součástí agilního vývoje jsou pravidelné schůzky, na kterých klientům prezentujeme přírůstky aplikace a společně konzultujeme další směřování projektu a jeho operativní změny včetně nových funkcionalit.

Trvalá technologická podpora

Aplikace vyvíjíme i s ohledem na jejich dlouhodobou udržitelnost. Používáme nejnovější technologie a v rámci technologické údržby aplikace pravidelně aktualizujeme (i po jejich dokončení). Naše aplikace díky tomu nestárnou. Technologická údržba navíc představuje možnost jejich budoucího rozvoje bez dalších investic.

Co všechno vyvíjíme?

 • CRM systémy pokrývající celý životní cyklus obchodu s přesahem do dalších oblastí
 • aplikace pro odvádění výroby a vyhodnocení efektivity výroby - např. odvádění na dotykových obrazovkách a následné vyhodnocení s přenosem dat z/do informačního systému
 • docházkové systémy na míru - i pro mobilní telefony
 • aplikace pro datové manipulace - např. zpracování objednávek od zákazníků s výstupem pro informační systém
 • WMS systémy - systémy řízení skladů s využitím PDA zařízení se čtečkou čárových kódů nebo s využitím skladových lokací (skladových buněk) s čárovými kódy a navigací skladového operátora; WMS systémy můžeme také podpořit periferiemi ze světa IoT (chytrých zařízení), např. chytrým tlačítkem
 • systémy pro evidenci a fotodokumentaci vašich zakázek
 • online rezervační systémy

Podívejte se na ukázky našich aplikací na míru.

Jsme tu pro vás

Přijďte se za námi poradit. Bude se vám věnovat analytik s více než 15 lety zkušeností z oblasti informačních systémů a řízení výroby. A pokud se domluvíme na spolupráci, na vaší aplikaci bude pracovat tým vývojářů, který společně s vámi vytvoří aplikaci podle vašich požadavků s přidanou hodnotou našich dlouholetých zkušeností.

Svůj web můžete hravě spravovat pomocí redakčního systému RE:X. Anebo to prostě nechte na nás.


RE:X je náš vlastní systém pro správu obsahu webových stránek a celá ta magie na pozadí našich webů. Umožní vám publikovat nové články, kontakty, fotografie, tabulky atd. Pokud se vám ovšem do správy webu nechce nebo na to prostě nemáte čas, můžete to klidně nechat na našich redaktorech. V redakčním systému se perfektně orientují a zpracují tak vaše požadavky rychle a efektivně.

RE:X je bezpečný a intuitivní. A stále ho rozšiřujeme o nové funkce.

Věříme mu. A on se nám za to odvděčuje čím dál příjemnějším ovládáním a snadnějším vývojem nových komponent - různých konfigurátorů, kalkulátorů, exportů statistik a dalších aplikací, které vám usnadňují zpracování dat.

Vydáváme pravidelné aktualizace

Garantujeme vám, že RE:X nestárne - narozdíl od běžnch open source systémů. Díky našim aktualizacím jej udržujeme po technologické stránce stále aktuální. Aktualizace vydáváme zpravidla 1x měsíčně.

 

 

Pojďte do toho s námi
Tato položka je povinná
E-mailová adresa nebyla zadaná ve správném formátu
Nesprávný formát
Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
Tato položka je povinná
Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
Nesprávný formát

Anebo raději voláte?

Nebo je libo kávu?

Navštivte nás:
XART s.r.o.
Novosady 40
(vedle klubu Rock Depo)

Velké Meziříčí
Jsme vám k dispozici
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Nahoru