Služby

Pomůžeme vám získat nové zákazníky a udržet stávající.
Usnadňujeme průnik do nových oblastí.

XART

Kompletní webová řešení

Návrh a realizace nového řešení Vašeho webu (nebo redesign starého), to je to, co umíme nejlépe. Samotnému návrhu a realizaci řešení předchází obvykle osobní schůzka na základě které navrhneme a dohodneme optimální řešení. Zaměřujeme se hlavně na použitelnost (ziskovost) nového řešení. Vždy ještě před začátkem spolupráce vytváříme cenovou kalkulaci.

Odsouhlasení její výše a rozsahu, podpis rámcové smlouvy a zaplacení částečné zálohy je garancí našeho profesionálního přístupu, základem oboustranně spokojené spolupráce a závazným začátkem naší práce pro Vás. O jednotlivých fázích této práce Vás stále průběžně informujeme. Návrh profesionální grafiky webu, kódování HTML a CSS šablon, instalace redakčního systému, návrh struktury a publikování obsahu prezentace - to všechno jsou záležitosti, ve kterých se pohybujeme jako ryba ve vodě. Samozřejmé je připomínkování ke každé fázi až do okamžiku finálního spuštění webu pro veřejnost, předání dokumentace, přístupových údajů a školení "redaktorů".

Internetový marketing

Jednou z nejdůležitějších oblastí námi poskytovaných služeb je budování (obchodně) úspěšného webu. Tyto služby zahrnují pravidelnou správu a rozvoj vašich webových stránek, internetový marketing a optimalizaci pro vyhledávače (SEO).

Jsme certifikovaným partnerem Google a Collabim

Google PartnerCollabim

Kvalitní web není nikdy hotový. Aby pro návštěvníky zůstal užitečný, musíte jej neustále plnit aktuálním obsahem a vylepšovat jeho technické vlastnosti, dávat o něm vědět ostatním. Čeká Vás neustálá aktualizace a inovace Vaší internetové prezentace, její optimalizace a její propagace. S každou z těchto permanentních činností (od přípravy kvalitního obsahu až po zajištění bannerových kampaní, newslettrů a registraci do katalogů) Vám rádi pomůžeme.

Vybudujeme efektivní online marketing pro Vaši společnost.

XART

Pokud nechcete zůstat pozadu za konkurencí, využijte tyto služby. Uznáváme rčení, že každý má dělat to, co umí nejlépe. My děláme profesionální prezentace pro Internet - nejlépe.

Pomůžeme vám udržet váš web ve skvělé kondici. Protože žádaných výsledků lze dosáhnout pouze pravidelnou a cílevědomou prací, poskytujeme v rámci těchto služeb předplacené a cenově zvýhodněné balíčky služeb v rámci partnerského programu xartPARTNER.

Technická správa

Další oblastí našich služeb je technická správa - webový hosting a správa doménových jmen. Každé webové stránky jsou umístěny na nepřetržitě běžícím výkonném počítači - serveru, tak aby byly návštěvníkům přístupné 24h denně. Protože hosting poskytujeme téměř výhradně pro naše projekty, nejsou naše servery zatížené tisíci studentských webů. Nezdržujeme se únavnou komunikaci s technickou podporou desítek různých poskytovatelů. Díky tomu, že technologie spravujeme sami, můžeme Vám nabídnout téměř neomezený provoz a prostor pro Vaše skvělé projekty.

S hostingem úzce souvisí registrace a správa domén. Potřebujete poradit s výběrem vhodné domény, např.: www.vasedomena.cz? Jsme partnerem jednoho z největších českých registrátorů domén - společnosti Active 24, s.r.o. Můžeme Vám tak nabídnout nejrychlejší služby v oblasti registrace domén a jejich technické správy. Díky našemu partnerství ušetříte i Vy!

Vlastníme a provozujeme profesionální značkové servery IBM a HP, používáme operační systém Linux. Všechny naše servery jsou umístěné na nejrychlejších (páteřních) linkách internetu v Praze a Brně. Samozřejmostí je poskytnutí garance dostupnosti služeb SLA.

Reklamní a grafické služby

Čtvrtou oblastí služeb jsou reklamní, grafické a tiskové služby. Můžete od nás očekávat nejen kreativní nápady, ale prostřednictvím osvědčených partnerů jsme schopni zajistit i jejich realizaci (tisk, výrobu). Pomoci Vám můžeme v širokém rozsahu reklamních a marketingových aktivit, například s reklamou na podporu prodeje a obchodní výkonnosti firmy, označením firemních i nefiremních vozidel, exteriérovou i interiérová reklamou provozovny a sídla Vaší firmy. Umíme také pracovat s reklamím textilem.

Logo a vizuální identita společnosti jsou často podceňovaným prvkem Vaší komunikace s okolím. Neprávem. Jsme připravení Vám navrhnout moderní, neotřelou, snadno zapamatovatelnou a vůbec - ve všech směrech profesionální - identitu Vaší firmy.

Ná základě návrhu "základního stavebního kamene" - Vašeho loga Vám rádi zpracujeme další prvky Vaší vizuální identity, tzv. merkantilie. Nejpoužívanějšími merkantiliemi, bez kterých se dnes neobejde žádná úspěšná firma patří vizitky, hlavičkový papír, návrh obálky, vzor podpisu emailové zprávy nebo razítka. Vytvořené merkantilie Vám předáme v elektronické podobě, ale jsme schopní Vám také zajistit jejich digitální nebo ofsetový tisk.

Nahoru