WT100
GALLUS EXTRA s.r.o.
Prodejce drůbeže

Klíčoví lidé v projektu

 • Kreativní web na míru

  Cyhtrý web s plánováním tras závozů

  Kokrhání kohoutů za ranního rozbřesku, kdákání slepic a kejhání hus má většina z nás spojené s venkovem. Proto jsme pro web společnosti GALLUS EXTRA - prodejce chovné drůbeže - zvolili motiv letních polí a luk a celý ho ladili do žluté barvy, která symbolizuje slunce a zralé obilí. Zájemcům o chov slepiček, kačenek, krůtiček apod. tu stačí vyplnit jednoduchý formulář a poptat tak vybranou drůbež, kterou jim společnost díky chytré aplikaci navíc doveze až domů.

  A víte co? Poptávky se jen hrnou! A to i díky PPC kampaním, které pro GALLUS EXTRA připravujeme v rámci marketingové podpory.

 • Marketingová podpora - program xartPARTNER

  Marketingový program xartPARTNER

  Prostřednictvím tohoto programu zajišťujeme pro klienta pravidelný a dlouhodobý marketingový rozvoj jeho projektu a zároveň garanci kapacit našeho marketéra, který projekt vede, zaštiťuje a komunikuje. Jeho úkolem je také příprava, plnění a vyhodnocování mediaplánu neboli harmongramu konkrétních marketingových aktivit na míru na určité období.

  Samozřejmostí je i průběžné reportování - klientovi pravidelně zasíláme marketingový report, kde najde okomentované grafy návštěvnosti svého webu, statistiky běžících kampaní, pozice webu ve vyhledávačích atd.

 • Webhosting

  Web hostujeme na našich serverech

  V rámci tvorby webu zajišťujeme také služby v oblasti hostování stránek. Klientům garantujeme pravidelné bezpečnostní audity, dostupnost služeb SLA 99,9 %, zálohování v pravidelných intervalech, webové rozhraní pro administraci služeb a vyhrazený prostor pro web ve výši 50 GB s možností rozšíření o další balíčky prostoru navíc.

  Naše doménové služby s garancí digitální bezpečnosti zahrnují DNSSEC, SSL, DKIM, SPF, DMARC a IPv6.

Máte zájem o podobný projekt?
Tato položka je povinná
E-mailová adresa nebyla zadaná ve správném formátu
Nesprávný formát
Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
Tato položka je povinná
Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
Nesprávný formát

Anebo raději voláte?

Nebo je libo kávu?

Navštivte nás:
XART s.r.o.
Novosady 40
(vedle klubu Rock Depo)

Velké Meziříčí
Jsme vám k dispozici
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Nahoru