WT100
OBB stavební materiály, spol. s r.o.
Dodavatel stavebních materiálů

Již delší dobu jsme zvažovali podpořit personální nábor marketingovou kampaní, ale neměli jsme žádnou představu, z jakého konce to vlastně uchopit. Na jednom z množství webinářů, které jsem během covidu absolvovala, jsem měla možnost ochutnat něco málo z kuchyně XART, a to mě přesvědčilo. S paní Petrou, Lucií a dalšími kolegy z XARTu jsme se následně dohodli na online kafi, při kterém jsme se pobavili o našich očekáváních a možnostech. Chtěli jsme vtipnou, neotřelou kampaň, trošku punk a aby bylo jasné, že se nebereme až tak vážně. :)

Že jsme s XARTem na jedné vlně, jsem věděla hned po rozkliknutí prvního grafického návrhu. A výsledek se dostavil téměř okamžitě! V sobotu byly spuštěny první kampaně a v pondělí už od rána volali kandidáti, to byla velká novinka. :) Počet zaslaných reakcí z jobs.cz a prace.cz se oproti normálu zdvojnásobil. Některé pozice jsem musela po dvou týdnech pozastavit, protože jsme nestíhali administraci. To mluví za vše.

Co však bylo v rámci spolupráce pro nás jako klienta zásadní, byl celkový přístup agentury XART - profesionální, lidský, originální. A na to, že jsme ve světě marketingu úplní začátečníci, tak neuvěřitelně trpělivý. :) Za to děkujeme hlavně panu Bartíkovi - jeho pomoc s facebookovým profilem byla neocenitelná.

Přejeme XARTu a všem jeho současným i budoucím klientům mnoho skvělých kampaní!

Anna Urbanová
HR manager

Tento
projekt je součástí
Případové studie

Klíčoví lidé v projektu

 • HR marketing

  Tak trochu punkové HR kampaně...

  Že musí být pracovní inzerát nuda? Ani omylem! Pro ostravskou společnost OBB jsme zrealizovali náborové kampaně na pozice obchodního zástupce, skladníka/řidiče či interního prodejce, které vychází z designu UAX, takže vtipem jen hýří.  A to přitahuje i potenciální zaměstnance. :)

  Ale nebylo to jen o grafice, také jsme připravili šťavnaté texty inzerátů, kampaně pustili do světa sociálních sítí a celý průběh pečlivě sledovali, optimalizovali a vyhodnocovali. Výsledkem jsou kladné ohlasy klienta a obsazené pozice. A ještě jedna drobnost: vše jsme úspěšně řešili na dálku, aniž bychom se se zákazníkem osobně potkali. Prostě online svět. :)

  Kdo je OBB stavební materiály, spol. s r.o.?

  Firma působící na trhu se stavebnimani s 20letou tradicí, 9 pobočkami po celé České republice a cca 200 zaměstnanci.

   

Chcete si nechat zaslat
případovou studii na téma “Výrobní firmy”?

Vyplňte prosím následující pole a odešlete dotaz

Máte zájem o podobný projekt?
Tato položka je povinná
E-mailová adresa nebyla zadaná ve správném formátu
Nesprávný formát
Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
Tato položka je povinná
Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
Nesprávný formát

Anebo raději voláte?

Nebo je libo kávu?

Navštivte nás:
XART s.r.o.
Novosady 40
(vedle klubu Rock Depo)

Velké Meziříčí
Jsme vám k dispozici
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Nahoru