WT100
PAMA, a.s.
Rodinná firma s několika pobočkami specializující se na střešní krytiny, opláštění a prosvětlení s vlastním týmem pokladačů, zámečnickou a klempířskou výrobou, skladem a e-shopem se střešními materiály

Se společností XART spolupracujeme již od roku 2014 a vytvořili jsme spolu několik webových stránek: pamaas.cz, podkrokevne.cz a nadkrokevne.cz a také e-shop pamazastreseni.cz. Využíváme i jejich marketingovou podporu. V rámci ní nám XART spravuje všechny weby, PPC kampaně na podporu prodeje i naší značky, zbožové vyhledávače a s nimi související feedy, newslettery s nabídkou našich produktů, služeb a pozvánkami na různé akce či výstavy. Se spoluprací s nimi jsme spokojeni.


Ing. Petr Pejchal

předseda představenstva

Tento
projekt je součástí
Případové studie

Klíčoví lidé v projektu

 • Výkonnostní e-shop na míru

  E-shop s chytrým konfigurátorem PAMAZASTŘEŠENÍ.CZ

  Konfigurátor vám to spočítá!

  Při tvorbě tohoto e-shopu s materiály pro izolaci střech, stěn, půd atd. jsme se snažili o jeho modernizaci a zpřehlednění. Výsledkem je intuitivně uspořádaný web se speciální aplikací - konfigurátorem, který vám po zadání příslušných parametrů spočítá přesné množství materiálu pro vaši stavbu. Už žádné zbytky!

 • Kreativní web na míru

  Web s kalkulátorem zateplení PODKROKEVNĚ.CZ

  Webové stránky www.podkrokevne.cz jsou určeny všem, kteří chtějí zateplovat, ať už s firmou, anebo svépomocí. Obě dvě skupiny uživatelů tu najdou potřebné informace k vybranému zateplovacímu systému. Vychytávkou je online kalkulátor zateplení, pomocí kterého si ihned spočítáte náklady na izolaci domu. 

  Jak kalkulátor zateplení funguje?

  Jednoduše: Vyberete si, jestli chce pouze kalkulaci, anebo i realizaci, zvolíte si typ izolace a vyplníte důležité parametry a kontaktní údaje. Na zadaný e-mail vám poté přijde kalkulace a následně se vám ozve odborník z PAMA, který s vámi probere detaily zateplení.

 • Marketingová podpora - program xartPARTNER

  Marketingový program xartPARTNER

  Prostřednictvím tohoto programu zajišťujeme pro klienta pravidelný a dlouhodobý marketingový rozvoj jeho projektu a zároveň garanci kapacit našeho marketéra, který projekt vede, zaštiťuje a komunikuje. Jeho úkolem je také příprava, plnění a vyhodnocování mediaplánu neboli harmongramu konkrétních marketingových aktivit na míru na určité období.

  Samozřejmostí je i průběžné reportování - klientovi pravidelně zasíláme marketingový report, kde najde okomentované grafy návštěvnosti svého webu, statistiky běžících kampaní, pozice webu ve vyhledávačích atd.

 • Webhosting

  Web hostujeme na našich serverech

  V rámci tvorby webu zajišťujeme také služby v oblasti hostování stránek. Klientům garantujeme pravidelné bezpečnostní audity, dostupnost služeb SLA 99,9 %, zálohování v pravidelných intervalech, webové rozhraní pro administraci služeb a vyhrazený prostor pro web ve výši 50 GB s možností rozšíření o další balíčky prostoru navíc.

  Naše doménové služby s garancí digitální bezpečnosti zahrnují DNSSEC, SSL, DKIM, SPF, DMARC a IPv6.

Chcete si nechat zaslat
případovou studii na téma “Výrobní firmy”?

Vyplňte prosím následující pole a odešlete dotaz

Máte zájem o podobný projekt?
Tato položka je povinná
E-mailová adresa nebyla zadaná ve správném formátu
Nesprávný formát
Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
Tato položka je povinná
Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
Nesprávný formát

Anebo raději voláte?

Nebo je libo kávu?

Navštivte nás:
XART s.r.o.
Novosady 40
(vedle klubu Rock Depo)

Velké Meziříčí
Jsme vám k dispozici
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Nahoru