WT100
AUTOCOLOR Šoukal s.r.o.
Významná velkomeziříčská společnost nabízející prodej a servis vozů, půjčovnu lešení a obchod s drogistickým zbožím

S výběrem firmy pro tvorbu webových stránek jsme se rozhodli pro firmu XART, se kterou jsme spolupracovali již dříve. Tato volba se ukázala jako výborná, jelikož stránky přesně splňují naše požadavky a v případě potřeby jejich doplnění, je servis opravdu bleskový.


Tomáš Novák

AUTOCOLOR Šoukal s.r.o.

Klíčoví lidé v projektu

 • Cedule a bannery

  Billboardy, které zaujmou...

  Se společností Autocolor pracujeme už dlouhá léta a za tu dobu jsme zrealizovali nejen webové stránky, které neustále optimalizujeme a vylepšujeme - třeba o různé konfigurátory lešení a bednění - ale také spoustu vtipných náborových kampaní a množství reprezentativních tiskovin, jako jsou propagační letáky, bannery a venkovní billboardy.

 • Kreativní web na míru

  CaliforniaRent - za dobrodružstvím s legendárním Volkswagen California

  Vyrazte za dobrodružstvím... Na webu californiarent.cz si můžete půjčit některý z legendárních cestovních vozů Volkswagen (ano, je to ten, ve kterém jezdívali hippies, jen samozřejmě v modernější podobě) a poznávat s ním svět.

  A abychom vám pronájem maximálně zjednodušili, připravili jsme pro vás i pohodlný rezervační systém, díky kterému si svůj vůz můžete objednat online.

 • Marketingová podpora - program xartPARTNER

  Marketingový program xartPARTNER

  Prostřednictvím tohoto programu zajišťujeme pro klienta pravidelný a dlouhodobý marketingový rozvoj jeho projektu a zároveň garanci kapacit našeho marketéra, který projekt vede, zaštiťuje a komunikuje. Jeho úkolem je také příprava, plnění a vyhodnocování mediaplánu neboli harmongramu konkrétních marketingových aktivit na míru na určité období.

  Samozřejmostí je i průběžné reportování - klientovi pravidelně zasíláme marketingový report, kde najde okomentované grafy návštěvnosti svého webu, statistiky běžících kampaní, pozice webu ve vyhledávačích atd.

 • Webhosting

  Web hostujeme na našich serverech

  V rámci tvorby webu zajišťujeme také služby v oblasti hostování stránek. Klientům garantujeme pravidelné bezpečnostní audity, dostupnost služeb SLA 99,9 %, zálohování v pravidelných intervalech, webové rozhraní pro administraci služeb a vyhrazený prostor pro web ve výši 50 GB s možností rozšíření o další balíčky prostoru navíc.

  Naše doménové služby s garancí digitální bezpečnosti zahrnují DNSSEC, SSL, DKIM, SPF, DMARC a IPv6.

Máte zájem o podobný projekt?
Tato položka je povinná
E-mailová adresa nebyla zadaná ve správném formátu
Nesprávný formát
Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
Tato položka je povinná
Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
Nesprávný formát

Anebo raději voláte?

Nebo je libo kávu?

Navštivte nás:
XART s.r.o.
Novosady 40
(vedle klubu Rock Depo)

Velké Meziříčí
Jsme vám k dispozici
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Nahoru