WT100
Beauty&Beast
Luxusní velkomeziříčské wellness a fitness

Klíčoví lidé v projektu

 • Kreativní web na míru

  Luxusní web pro luxusní wellness

  Fitness, veřejné i soukromé wellness, cvičební lekce, masáže, designová kavárna, adventure golf, ... ať máte rádi sport nebo relax, v novém centru Beauty&Beast ve Velkém Meziříčí si přijdete na své!

  My jsme pro něj vytvořili brand, který v sobě spojuje jemnost i sílu, navrhli jsme, vyrobili a nainstalovali navigační systém celé budovy, spustili jsme přehledné webové stránky, kde najdete všechny potřebné informace pěkně pohromadě, a aby naše služby byly opravdu kompletní, staráme se také o veškeré marketingové a personální kampaně.

  Tak na viděnou ve vířivce, v posilovně nebo u kávičky v Beauty&Beast!

   

   

 • Sociální sítě

  Sociální sítě na podporu brandu

  Že jsme v marketingových kampaních úspěšní, ukazují i čísla - během dvou měsíců jsme například díky aktivitám na Facebooku zdvojnásobili počet sledujících stránky Beauty&Beast.

  Úspěch slavila i facebooková soutěž o celodenní vstup do wellness: během 3 týdnů byla zobrazena 10 000 x, oslovila 8 483 uživatelů, kteří zanechali 113 komentářů a 30 x ji sdíleli, a celkem jsme za tu dobu zaevidovali více než 700 prokliků na web!

 • Marketingová podpora - program xartPARTNER

  Marketingový program xartPARTNER

  Prostřednictvím tohoto programu zajišťujeme pro klienta pravidelný a dlouhodobý marketingový rozvoj jeho projektu a zároveň garanci kapacit našeho marketéra, který projekt vede, zaštiťuje a komunikuje. Jeho úkolem je také příprava, plnění a vyhodnocování mediaplánu neboli harmongramu konkrétních marketingových aktivit na míru na určité období.

  Samozřejmostí je i průběžné reportování - klientovi pravidelně zasíláme marketingový report, kde najde okomentované grafy návštěvnosti svého webu, statistiky běžících kampaní, pozice webu ve vyhledávačích atd.

 • Webhosting

  Web hostujeme na našich serverech

  V rámci tvorby webu zajišťujeme také služby v oblasti hostování stránek. Klientům garantujeme pravidelné bezpečnostní audity, dostupnost služeb SLA 99,9 %, zálohování v pravidelných intervalech, webové rozhraní pro administraci služeb a vyhrazený prostor pro web ve výši 50 GB s možností rozšíření o další balíčky prostoru navíc.

  Naše doménové služby s garancí digitální bezpečnosti zahrnují DNSSEC, SSL, DKIM, SPF, DMARC a IPv6.

Máte zájem o podobný projekt?
Tato položka je povinná
E-mailová adresa nebyla zadaná ve správném formátu
Nesprávný formát
Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
Tato položka je povinná
Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
Nesprávný formát

Anebo raději voláte?

Nebo je libo kávu?

Navštivte nás:
XART s.r.o.
Novosady 40
(vedle klubu Rock Depo)

Velké Meziříčí
Jsme vám k dispozici
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Nahoru