WT100
BUILDINGcentrum - HSV, s.r.o.
Jedna z největších stavebních společností na Vysočině

Volba společnosti XART s.r.o. byla naprosto klíčová v rozvoji naší rmy a mohu ji vřele doporučit. Za uplynulý rok nám její vývojáři p. Holík a p. Novotný vytvořili ucelený, jednotný a lehce ovladatelný systém obsahující tyto moduly přímo na míru naší rmy: Docházkový systém, Plánovací výrobní kalendář, Harmonogramy v Gantu, Systém pro projekční úkoly, Firemní intranet s aktualitami z naší rmy, databází znalostí, podněty ke zlepšení atd.
Na dalším rozšiřování aktivně spolupracujeme. Důležité však je, že byl celý systém velmi kladně přijat našimi spolupracovníky, kteří jej aktivně využívají a sami dávají podněty k vylepšení či doplnění. Ze 106 zaměstnanců naší frmy není jediný, kdo by tento systém nezvládl. Ještě jednou tedy velké díky vývojářům společnosti XART s.r.o. a velmi se těším na další spolupráci.
Ing. Karel Věžník / jednatel

Tento
projekt je součástí
Případové studie

Klíčoví lidé v projektu

 • Aplikace na míru

  Aplikace pro evidenci docházky stavebních dělníků

  Na začátku byl požadavek klienta - vytvořit mobilní aplikaci, která bude sloužit k evidenci docházky stavebních dělníků.  Cílem bylo nahradit papírové docházky, čímž by došlo k razantní úspoře administrativy.

  S postupným vývojem zakázky jsme doplňovali i další užitečné funkce a aplikaci tak rozšířili např. o kalendář, interní novinky, apod.

  Tím náš vývoj této aplikace rozhodně nekončí, neustále rozšiřujeme její možnosti, ať už se jedná o tipy na vylepšení z naší strany anebo ze strany zákazníka. Spolupráce nás zkrátka baví!

 • Kreativní web na míru

  Redesign web na jedničku

  Webové stránky "Buildingu" jsme vzali z gruntu. S klientem jsme si nejprve podrobně popovídali o jeho činnosti, zanalyzovali konkurenci, klíčová slova, připravili novou strukturu a v rámci UX navrhli prototyp. Díky těmto krokům jsme zrealizovali web, který plní svoji funkci, cílové skupiny zde najdou potřebné informace, a to včetně působivých referenčních zakázek.

 • Webhosting

  Web hostujeme na našich serverech

  V rámci tvorby webu zajišťujeme také služby v oblasti hostování stránek. Klientům garantujeme pravidelné bezpečnostní audity, dostupnost služeb SLA 99,9 %, zálohování v pravidelných intervalech, webové rozhraní pro administraci služeb a vyhrazený prostor pro web ve výši 50 GB s možností rozšíření o další balíčky prostoru navíc.

  Naše doménové služby s garancí digitální bezpečnosti zahrnují DNSSEC, SSL, DKIM, SPF, DMARC a IPv6.

Chcete si nechat zaslat
případovou studii na téma “Výrobní firmy”?

Vyplňte prosím následující pole a odešlete dotaz

Máte zájem o podobný projekt?
Tato položka je povinná
E-mailová adresa nebyla zadaná ve správném formátu
Nesprávný formát
Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
Tato položka je povinná
Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
Nesprávný formát

Anebo raději voláte?

Nebo je libo kávu?

Navštivte nás:
XART s.r.o.
Novosady 40
(vedle klubu Rock Depo)

Velké Meziříčí
Jsme vám k dispozici
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Nahoru