WT100
HAK PROFI s.r.o.
Společnost zabývající se výstavbou montovaných hal

Se společností XART jsme realizovali webové řešení, které navíc umožňuje zaslat rychlou poptávku i s kalkulací montované haly, což nám usnadňuje práci. Potenciální zákazník tak dostává rychlou zpětnou vazbu. Spolupráci jsme rozvinuli i v oblasti online marketingu, kde společně prezentujeme služby naší rmy. Vzájemné partnerství hodnotíme kladně a těšíme se na další výzvy i rozvoj spolupráce.


Jiří Honek

jednatel společnosti

Klíčoví lidé v projektu

 • Kreativní web na míru

  Poctivě vystavěný web

  Pro HAK PROFI jsme v rámci naší dlouholeté spolupráce připravili už druhou verzi webových stránek. Na nich uživatelé naleznou přehledný rozcestník jednotlivých typů hal, které společnost staví, kalkulátor hal a v neposlední řadě také bohatou ukázku realizovaných staveb.

  Web je navíc šikovnou rukou kodéra rozpohybovaný na speciální přání klienta. Jednotlivé komponenty se při načítání stránky pohybují animacemi. Jako by se opravdu zrovna stavěla montovaná hala.

   

 • Aplikace na míru

  Velký pomocník - kalkulátor hal

  Jednou z nejvýznamnějších částí webu je kalkulátor hal - specifický formulář, který po zadání jednotlivých parametrů dokáže zákazníkovi spočítat orientační cenu haly. Jde o aplikaci na míru, která slouží jako poptávkový systém

  Zájemce o montovanou halu může buďto vyplnit orientační rozměry haly a kalkulaci běžně odeslat ke zpracování, nebo si může dokonce vybrat přednostní vyřízení, protože na kalkulaci spěchá a svůj záměr myslí vážně. Jednotlivé kalkulace slouží jako poptávky obchodním zástupcům HAK PROFI.

 • PPC

  PPC jako motor marketingu

  Pro klienta HAK PROFI jsme marketingovým partnerem ve všech ohledech. Staráme se o placené i neplacené zdroje návštěvnosti a poptávek na webu. Jeden zdroj je však pro HAK PROFI ten nejdůležitější, a tím jsou PPC kampaně na Googlu i Seznamu. 

  Jsme partnerská agentura Googlu (Google Partner) i Seznamu (Ověření Sklik.cz) a PPC kampaně umíme optimalizovat na výbornou. Pro klienta HAK PROFI jsou velmi důležité odeslané kalkulace montovaných hal - poptávky. A právě díky PPC kampaním umíme tyto poptávky generovat v dostatečném množství, aby obchodní zástupci HAK PROFI mohli dělat svoji nejlepší práci.

 • Novoročenky

  Každý rok si střihneme i PF

  Mezi každoroční zpříjemnění naší celoroční práce pro klienta patří i realizace PFka. Jak jinak, než s tematikou stavby hal. :) A tak se každý rok snažíme vymyslet a připravit originální variantu, která zaujme.

  HAK PROFI sídlí v Moravanech u Brna v pěkné žluté hale, kterou si sami postavili. Snažíme se proto v PFkách využít motiv jejich sídla. Grafické PF můžeme dodat v rozměrech pro různé účely - příloha do mailu, originální kreativa pro sociální sítě, malý bannýrek kamkoliv na web nebo jinam do online světa, zkrátka resizům se meze nekladou

 • Tiskoviny

  Kdykoliv něco navíc

  Klientovi jsme kdykoliv k dispozici s dalšími požadavky. Probíráme možnosti zrychlení webu, možný facelift některých jeho částí, rozvíjíme marketingovou strategii, připravujeme grafickou kreativu, nebo jsme takto graficky navrhli organizační strukturu společnosti. 

  Zakládáme si na komplexnosti služeb a pro klienta HAK PROFI kontinuálně poskytujeme optimalizovaný mix podpory.

 • Marketingová podpora - program xartPARTNER

  Marketingový program xartPARTNER

  Prostřednictvím tohoto programu zajišťujeme pro klienta pravidelný a dlouhodobý marketingový rozvoj jeho projektu a zároveň garanci kapacit našeho marketéra, který projekt vede, zaštiťuje a komunikuje. Jeho úkolem je také příprava, plnění a vyhodnocování mediaplánu neboli harmongramu konkrétních marketingových aktivit na míru na určité období.

  Samozřejmostí je i průběžné reportování - klientovi pravidelně zasíláme marketingový report, kde najde okomentované grafy návštěvnosti svého webu, statistiky běžících kampaní, pozice webu ve vyhledávačích atd.

 • Webhosting

  Web hostujeme na našich serverech

  V rámci tvorby webu zajišťujeme také služby v oblasti hostování stránek. Klientům garantujeme pravidelné bezpečnostní audity, dostupnost služeb SLA 99,9 %, zálohování v pravidelných intervalech, webové rozhraní pro administraci služeb a vyhrazený prostor pro web ve výši 50 GB s možností rozšíření o další balíčky prostoru navíc.

  Naše doménové služby s garancí digitální bezpečnosti zahrnují DNSSEC, SSL, DKIM, SPF, DMARC a IPv6.

Máte zájem o podobný projekt?
Tato položka je povinná
E-mailová adresa nebyla zadaná ve správném formátu
Nesprávný formát
Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
Tato položka je povinná
Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
Nesprávný formát

Anebo raději voláte?

Nebo je libo kávu?

Navštivte nás:
XART s.r.o.
Novosady 40
(vedle klubu Rock Depo)

Velké Meziříčí
Jsme vám k dispozici
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Nahoru