WT100
EURO BAGGING, s.r.o.
Ryze český výrobce zemědělské techniky

"S firmou XART, s.r.o. naše firma EURO BAGGING, s.r.o. spolupracuje již několik let. Nedávno jsme zprovoznili nový web, který je pro naši firmu velkým přínosem díky nadčasovému a poutavému designu. Firma XART, s.r.o. nám společně s webem tvoří i grafické návrhy pro další firemní účely a vytváří tak ucelený design firmy. Tým specialistů firmy XART s.r.o. nám zároveň dává směr v oblasti sociálních sítí a internetového marketingu, díky nim je naše firma více vidět."


Lukáš Jurek
EURO BAGGING, s.r.o.

Klíčoví lidé v projektu

 • Kreativní web na míru

  Stylová prezentace s poutavým úvodním videem z farmy

  Velkomeziříčská společnost EURO BAGGING má zákazníky po celém světě a tomu odpovídá i její 4jazyčná webová prezentace - k české verzi webu jsme postupně přidali anglickou, německou a francouzskou jazykovou mutaci.

  Všechny vás uvítají velkoformátovým videem z farmy, na kterém můžete vidět silážní lis z dílny EURO BAGGING v akci. Ten potom spolu s ostatními stroji najdete v přehledné nabídce přímo pod úvodním videem.

   

 • HR marketing

  Personální kampaně zaujaly

  V průběhu naší dlouhodobé spolupráce jsme do této firmy hledali zaměstnance na různé kancelářské i dělnické pozice, jako je nákupčí, mzdová účetní, skladník nebo zámečník/svářeč. A volná místa se nám vždy podařilo obsadit. Například nejnovější kampaň na skladníka zafungovala přímo na jedničku s hvězdičkou - pozici se povedlo obsadit během 14 dní a s rekordně nízkým rozpočtem.

  Jak postupujeme?

  Vždy začínáme brainstormingem a výběrem vhodných inzertních ploch. Jakmile si ujasníme, kde chceme danou pozici propagovat, navrhneme grafiku. Po jejím schválení vytvoříme kompletní sadu reklamních bannerů, které následně využijeme v přesně zacílených kampaních na sociálních sítích, na místních zpravodajských portálech, na vybraných inzertních plochách atd.

 • SEO

  Pravidelné SEO pro lepší pozice ve vyhledávačích

  Díky pravidelným aktualizacím a optimalizacím pro vyhledávače (SEO) se nám dlouhodobě daří držet či zvyšovat pozice ve vyhledávačích na stěžejní klíčová slova, jako jsou například silážní lisy a silážní vaky.

  Zaměřujeme se přitom na texty kategorií i produktů (strojů), titulky a meta popisy, alternativní texty obrázků, interní prolinkování atd. A to vše ve všech jazykových verzích, které na webu máme (čeština, angličtina, němčina, francouzština).

   

 • PPC

  PPC kampaně v ČR i zahraničí

  Česká republika, Slovensko, Rakousko, Německo, Francie, Kanada a Nový Zéland - ve všech těchto zemích máme spuštěné či naplánované PPC kampaně, díky kterým přivádíme na web relevantní návštěvnost a zvyšujeme poptávky.

  Zaměřujeme se přitom na zemědělce, majitele farem a provozovatele zemědělských podniků, kteří stroje a produkty EURO BAGGING hledají, uvažují o nich, anebo jsou v cílové skupině, kterou by mohly zajímat.

  Tiskoviny

  Propagační materiály od vizitek po polepy vozů

  Společnost EURO BAGGING se na nás obrací nejen v otázkách online propagace, ale také s žádostmi o nejrůznější offline materiály, jako jsou vizitky, bloky, dopisní obálky, placky, letáky, novoročenky, samolepky na stroje, polepy oken a vozů atd.

  Čas od času (například před konáním zemědělských veletrhů, kterých se klienti plánují zúčastnit) dojde i na cedule, roll-upy, bannery nebo muší křídla.

  Za zmínku stojí, že ať jde o drobnost, jakou je třeba příprava vizitky pro nového kolegu, anebo naopak o kompletní návrh nového propagačního banneru, zajišťujeme komplexní služby - od grafiky přes výrobu až po případnou instalaci.

 • Marketingová podpora - program xartPARTNER

  Marketingový program xartPARTNER

  Prostřednictvím tohoto programu zajišťujeme pro klienta pravidelný a dlouhodobý marketingový rozvoj jeho projektu a zároveň garanci kapacit našeho marketéra, který projekt vede, zaštiťuje a komunikuje. Jeho úkolem je také příprava, plnění a vyhodnocování mediaplánu neboli harmongramu konkrétních marketingových aktivit na míru na určité období.

  Samozřejmostí je i průběžné reportování - klientovi pravidelně zasíláme marketingový report, kde najde okomentované grafy návštěvnosti svého webu, statistiky běžících kampaní, pozice webu ve vyhledávačích atd.

 • Webhosting

  Web hostujeme na našich serverech

  V rámci tvorby webu zajišťujeme také služby v oblasti hostování stránek. Klientům garantujeme pravidelné bezpečnostní audity, dostupnost služeb SLA 99,9 %, zálohování v pravidelných intervalech, webové rozhraní pro administraci služeb a vyhrazený prostor pro web ve výši 50 GB s možností rozšíření o další balíčky prostoru navíc.

  Naše doménové služby s garancí digitální bezpečnosti zahrnují DNSSEC, SSL, DKIM, SPF, DMARC a IPv6.

Máte zájem o podobný projekt?
Tato položka je povinná
E-mailová adresa nebyla zadaná ve správném formátu
Nesprávný formát
Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
Tato položka je povinná
Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
Nesprávný formát

Anebo raději voláte?

Nebo je libo kávu?

Navštivte nás:
XART s.r.o.
Novosady 40
(vedle klubu Rock Depo)

Velké Meziříčí
Jsme vám k dispozici
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Nahoru