WT100
AGROCENTRUM ZS s.r.o.
Prodejce špičkových zemědělských strojů

Naše spolupráce s XARTem trvá už cca 10 let a i to svědčí o tom, že jsme spokojení a neměnili bychom. XART se nám stará o webové stránky, sociální sítě a veškeré propagační materiály, jako jsou kalendáře s našimi stroji, tematická PFka, pozvánky na akce, samolepky, vizitky, roll-upy apod. Naše webové stránky za tu dobu prošly několika grafickými proměnami, abychom šli s dobou (naposledy v roce 2023), a XART nám o ně pečuje i po obsahové stránce. Díky tomu jsme na internetu vidět na prvních pozicích na důležitá klíčová slova, takže potenciální zákazníci nás snadno najdou. Spolupráce si vážíme a jsme rádi, že jsme našli spolehlivého partnera, na kterého se můžeme kdykoliv s důvěrou obrátit."


Ing. Ludvík Kuřátko
vedoucí prodeje - jednatel

Tento
projekt je součástí
Případové studie

Klíčoví lidé v projektu

 • Kreativní web na míru

  Působivý web

  Webové stránky našeho dlouholetého klienta AGROCENTRUM ZS prošly pod našima rukama už několikrát redesignem, naposledy v roce 2023, kdy jsme web vylepšili nejen po grafické, ale i po obsahové a technologické stránce.

  Co byste o tomto webu měli vědět?

  • Jedná se o webový katalog, který obsahuje přes 280 kategorií a téměř 800 položek - strojů.
  • Vzhledem k této obsáhlosti jsme v rámci redesignu připravili konektor pro přenos obsahu ze starého CMS do nového redakčního systému RE:X.
  • Na úvodní stránce zaujme video a ručně kreslené úvodní obrázky stěžejních kategorií strojů (zemědělská, lesní a komunální technika).
  • Na detailu každého stroje najdete jednoduše editovatelný seznam obchodních zástupců pro vybrané okresy.
 • SEO

  Traktory na prvním místě...

  ... to je náš cíl.

  Dosáhnout první pozice na konkrétní klíčové slovo v neplaceném vyhledávání Google a poté si tuto pozici dlouhodobě udržet není jednoduché, ale nám se to díky pravidelným optimalizacím a aktualizacím webu daří.

  A o jaké slovo jde? To tu přece nemůžeme napsat, ještě bychom pracně vybudovanou pozici ohrozili a Google zmátli. ;) Ale prozradíme vám, že se jedná o traktory jedné slavné značky, které vynikají nadčasovým designem, vysokým výkonem a červenou barvou.

 • Sociální sítě

  Na Facebooku AGROCENTRUM ZS to žije

  Každý týden sem totiž přispíváme nějakým aktuálním zemědělským tématem - nejčastěji jde o sezónní či akční nabídky strojů z katalogu našeho klienta a o pozvánky na různé zemědělské akce. Hlídáme také veškeré zprávy na Messengeru a zmínky o AGROCENTRUM ZS v příspěvcích dodavatelů a fotografů zemědělské techniky. Tuto Facebook stránku máme prostě komplet pod palcem.

  Zajímavost z praxe:

  Příspěvky pro AGROCENTRUM ZS obvykle zveřejňujeme už v pět hodin ráno, protože tou dobou jsou sledující této stránky nejaktivnější. Zemědělce v sobě zkrátka nezapřou. A nutno říci, že jde jde o jedny z nejmilejších a nejaktivnějších fanoušků vůbec. O takový Facebook je radost se starat!

 • Tiskoviny

  Stylové kalendáře a PFka

  Před Vánocemi pro klienta pravidelně navrhujeme velké nástěnné kalendáře s fotografiemi zemědělských strojů, které nám sám dodává. Za ty roky už jsme sladěni a hotovi raz dva.

  Zato nad novoročenkami každoročně strávíme pěkných pár hodin, protože se vždy snažíme vymyslet něco originálního - a samozřejmě ve spojení se zeměděskými stroji. Řekli byste, že traktory a Vánoce nejdou dohromady? Nám se to zatím vždy podařilo.

 • Redakční systém RE:X, který nikdy nespí

  Web běží na našem vlastním redakčním systému RE:X, na jehož vývoji neustále pracujeme, zdokonalujeme ho a spolu s klienty vymýšlíme nové funkčnosti a rozšíření. Dalo by se říci, že RE:X nikdy nespí a nestárne. A jaké jsou jeho další vlastnosti?

  • snadná tvorba obsahu - pomocí fragmentů (funkčních bloků) jde vše rychle a intuitivně
  • automatické aktualizace - systém se pravidelně sám aktualizuje
  • proklientská orientace - zkušenosti a obchodní cíle našich klientů jsou na prvním místě
  • všeobecná rychlost - od nasazení webu přes možnosti správy až po implementace nových funkčností
  • promyšlený produkt - každou úpravu, novinku a funkčnost diskutujeme v širokém odborném týmu


  Technologická podpora a rozvoj uživatelských funkcí
  našich produktů je pro nás celkově velmi důležitá. Klienty pravidelně informujeme o nových vylepšeních redakčního systému a každý má možnost jednoduše rozšířit svůj web o další balíčky. Kdokoliv také může přijít s požadavkem na novou funkčnost nebo vlastnost CMS.

 • Marketingová podpora - program xartPARTNER

  Marketingový program xartPARTNER

  Prostřednictvím tohoto programu zajišťujeme pro klienta pravidelný a dlouhodobý marketingový rozvoj jeho projektu a zároveň garanci kapacit našeho marketéra, který projekt vede, zaštiťuje a komunikuje. Jeho úkolem je také příprava, plnění a vyhodnocování mediaplánu neboli harmongramu konkrétních marketingových aktivit na míru na určité období.

  Samozřejmostí je i průběžné reportování - klientovi pravidelně zasíláme marketingový report, kde najde okomentované grafy návštěvnosti svého webu, statistiky běžících kampaní, pozice webu ve vyhledávačích atd.

 • Webhosting

  Web hostujeme na našich serverech

  V rámci tvorby webu zajišťujeme také služby v oblasti hostování stránek. Klientům garantujeme pravidelné bezpečnostní audity, dostupnost služeb SLA 99,9 %, zálohování v pravidelných intervalech, webové rozhraní pro administraci služeb a vyhrazený prostor pro web ve výši 50 GB s možností rozšíření o další balíčky prostoru navíc.

  Naše doménové služby s garancí digitální bezpečnosti zahrnují DNSSEC, SSL, DKIM, SPF, DMARC a IPv6.

 • Technologická podpora

  Technologická podpora redakčního systému RE:X

  Technologická podpora (TeP) našeho redakčního systému RE:X přináší řadu výhod a záruk, například:

  • nestárnoucí redakční systém - naši vývojáři RE:Xe udržují tak, aby byl po technologické stránce stále aktuální
  • vydávání pravidelných aktualizací - zpravidla každý měsíc přibývají v CMS nové funkčnosti a balíčky a probíhají technologické aktualizace a nezbytné opravy
  • záruky - u webů s naším redakčním systémem poskytujeme technologickou záruku
  • možnost podílet se na vývoji - každý klient se nám může ozvat, když do CMS potřebuje doprogramovat nějakou specifickou funkčnost, a my jeho požadavek prověříme a případně zahrneme do plánu vývoje
  • dokumentace a webináře - v rámci této služby poskytujeme zákazníkům různé formy podpory
  • informovanost - pravidelně rozesíláme informační newsletter s novinkami, které v redakčním systému přibyly


  Zůstaňte i vy na nejvyšší technologické úrovni
  díky naší TeP.

Chcete si nechat zaslat
případovou studii na téma “Výrobní firmy”?

Vyplňte prosím následující pole a odešlete dotaz

Máte zájem o podobný projekt?
Tato položka je povinná
E-mailová adresa nebyla zadaná ve správném formátu
Nesprávný formát
Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
Tato položka je povinná
Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
Nesprávný formát

Anebo raději voláte?

Nebo je libo kávu?

Navštivte nás:
XART s.r.o.
Novosady 40
(vedle klubu Rock Depo)

Velké Meziříčí
Jsme vám k dispozici
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Nahoru