WT100
Harrach gastro s.r.o.
Hotel, minipivovar a rybí restaurace ve Velkém Meziříčí

S XARTem spolupracujeme už více než 10 let a spolupráci vlastně pořád rozšiřujeme - začalo to webovými stránkami, které prošly pod rukama XARTu už několika redesigny, na to se postupně nabalila kompletní podpora našeho podniku na internetu i v tištěných médiích, později také výroba různých tiskovin a reklamních předmětů, jídelních lístků, pivních etiket, billboardů atd. a v posledních letech nám XART pomáhá i sehnat nové kolegy do týmu, což je v naší branži stále větší oříšek. Myslím, že společně ale vždy přijdeme na to, jak oslovit cílovou skupinu, ať jde o naše zaměstnance, nebo o zákazníky našeho hotelu, restaurace či pivovaru. Spolupráce si vážíme a děkujeme za ni.


Martin Jurek
jednatel společnosti

Tento
projekt je součástí
Případové studie

Klíčoví lidé v projektu

 • Kreativní web na míru

  Když se vám při redesignu sbíhají sliny...

  Redesign webových stránek velkomeziříčského hotelu s minipivovarem a rybí restaurací byla lákavá výzva! Nejen proto, že máme rádi pivo Harrach, které tu vaří. Hlavním důvodem bylo, že se na marketingu Jelínkovy vily podílíme už roky a novou prezentaci jsme (si) chtěli "vymazlit" - ať jde o moderní design, přehlednou strukturu nebo čtivé texty.

  Na co jsme se zaměřili?

  • Nový web jsme založili na kvalitních profi fotografiích, které přímo lákají k návštěvě a ochutnávání.
  • Výrazně jsme odlehčili hornímu menu, které bylo do té doby víceúrovňové, abychom návštěvníkům usnadnili cestu webem.
  • Aktualizovali a zkrátili jsme veškeré texty s ohledem na SEO.
  • Promyšleně jsme doplnili interní odkazy, aby se neztratil žádný důležitý obsah a vše na sebe logicky a intuitivně navazovalo.

   

 • HR marketing

  HR marketing: hledáme číšníky i nové způsoby propagace

  Podobně jako výrobní firmy hledají svářeče a operátory CNC, gastronomické podniky shání číšníky/servírky. Jelínkova vila v tomto ohledu není výjimkou a my se jí snažíme pomoci, co nám síly stačí.

  Inzeráty, jejichž grafiku pravidelně obměňujeme, zveřejňujeme na webových stránkách, na sociálních sítích a na místních portálech. Najdete je také na úřadu práce, na recepci hotelu, v tištěných médiích či na venkovních inzertních plochách. Čas od času využíváme i letáky, které ve spolupráci s Českou poštou distribuujeme do schránek. A tím nekončíme - v HR totiž víc než kde jinde platí, že je neustále třeba zkoušet nové cesty.

  Naše personální pomoc Jelínkově vile ale není jen o práci na place, umíme najít i kuchaře, recepční, skladníky, posily do pivovaru atd. Zkrátka celý tým, když na to přijde.

  Sociální sítě

  Sociální sítě, o které je radost se starat

  Pro podnik tohoto typu jsou sociální sítě nezbytností. A to jak promyšlený plán klasických příspěvků, tak placená propagace prostřednictvím kampaní.

  Jelínkově vile spravujeme Facebook a Instagram. Pravidelně připravujeme jak plán neplacený příspěvků, tak i placenou propagaci prostřednictvím kampaní. A moc nás to baví! Aby ne - propagujeme ocenění piva Harrach, různé tematické nabídky restaurace, pobytové balíčky, akce, na kterých se točí Harrach apod.

  Vymýšlíme i soutěže, třeba o sud piva Harrach nebo o poukazy do restaurace. Nutno říci, že vždy slaví velký úspěch!

  A například v roce 2022 jsme pro fanoušky připravili seriál s názvem "Putování s Harrachem" o podnicích, ve kterých se pivo z Jelínkovy vily točí. Při té příležitosti jsme některé hospůdky a bary sami navštívili a nafotili.

 • Tiskoviny

  Tiskoviny od placek po billboardy

  Vizitky, hlavičkové papíry, bloky, jídelní lístky, sezónní nabídky, dárkové poukazy, upoutávky před restauraci, pivní etikety, visačky na pivní sudy, navigační cedule do hotelu, placky,  trička, billboardy a mnoho, mnoho dalšího navrhujeme, tiskneme a vyrábíme pro Jelínkovu vilu.

  A i když se vizuální identita hotelu a logo piva v průběhu let přirozeně vyvíjí a mění, vždy se snažíme, aby každý na první pohled poznal, že jde o Jelínkovu vilu a pivo Harrach.

 • Redakční systém RE:X, který nikdy nespí

  Web běží na našem vlastním redakčním systému RE:X, na jehož vývoji neustále pracujeme, zdokonalujeme ho a spolu s klienty vymýšlíme nové funkčnosti a rozšíření. Dalo by se říci, že RE:X nikdy nespí a nestárne. A jaké jsou jeho další vlastnosti?

  • snadná tvorba obsahu - pomocí fragmentů (funkčních bloků) jde vše rychle a intuitivně
  • automatické aktualizace - systém se pravidelně sám aktualizuje
  • proklientská orientace - zkušenosti a obchodní cíle našich klientů jsou na prvním místě
  • všeobecná rychlost - od nasazení webu přes možnosti správy až po implementace nových funkčností
  • promyšlený produkt - každou úpravu, novinku a funkčnost diskutujeme v širokém odborném týmu


  Technologická podpora a rozvoj uživatelských funkcí
  našich produktů je pro nás celkově velmi důležitá. Klienty pravidelně informujeme o nových vylepšeních redakčního systému a každý má možnost jednoduše rozšířit svůj web o další balíčky. Kdokoliv také může přijít s požadavkem na novou funkčnost nebo vlastnost CMS.

 • Marketingová podpora - program xartPARTNER

  Marketingový program xartPARTNER

  Prostřednictvím tohoto programu zajišťujeme pro klienta pravidelný a dlouhodobý marketingový rozvoj jeho projektu a zároveň garanci kapacit našeho marketéra, který projekt vede, zaštiťuje a komunikuje. Jeho úkolem je také příprava, plnění a vyhodnocování mediaplánu neboli harmongramu konkrétních marketingových aktivit na míru na určité období.

  Samozřejmostí je i průběžné reportování - klientovi pravidelně zasíláme marketingový report, kde najde okomentované grafy návštěvnosti svého webu, statistiky běžících kampaní, pozice webu ve vyhledávačích atd.

 • Webhosting

  Web hostujeme na našich serverech

  V rámci tvorby webu zajišťujeme také služby v oblasti hostování stránek. Klientům garantujeme pravidelné bezpečnostní audity, dostupnost služeb SLA 99,9 %, zálohování v pravidelných intervalech, webové rozhraní pro administraci služeb a vyhrazený prostor pro web ve výši 50 GB s možností rozšíření o další balíčky prostoru navíc.

  Naše doménové služby s garancí digitální bezpečnosti zahrnují DNSSEC, SSL, DKIM, SPF, DMARC a IPv6.

 • Technologická podpora

  Technologická podpora redakčního systému RE:X

  Technologická podpora (TeP) našeho redakčního systému RE:X přináší řadu výhod a záruk, například:

  • nestárnoucí redakční systém - naši vývojáři RE:Xe udržují tak, aby byl po technologické stránce stále aktuální
  • vydávání pravidelných aktualizací - zpravidla každý měsíc přibývají v CMS nové funkčnosti a balíčky a probíhají technologické aktualizace a nezbytné opravy
  • záruky - u webů s naším redakčním systémem poskytujeme technologickou záruku
  • možnost podílet se na vývoji - každý klient se nám může ozvat, když do CMS potřebuje doprogramovat nějakou specifickou funkčnost, a my jeho požadavek prověříme a případně zahrneme do plánu vývoje
  • dokumentace a webináře - v rámci této služby poskytujeme zákazníkům různé formy podpory
  • informovanost - pravidelně rozesíláme informační newsletter s novinkami, které v redakčním systému přibyly


  Zůstaňte i vy na nejvyšší technologické úrovni
  díky naší TeP.

Chcete si nechat zaslat
případovou studii na téma “Výrobní firmy”?

Vyplňte prosím následující pole a odešlete dotaz

Máte zájem o podobný projekt?
Tato položka je povinná
E-mailová adresa nebyla zadaná ve správném formátu
Nesprávný formát
Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
Tato položka je povinná
Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
Nesprávný formát

Anebo raději voláte?

Nebo je libo kávu?

Navštivte nás:
XART s.r.o.
Novosady 40
(vedle klubu Rock Depo)

Velké Meziříčí
Jsme vám k dispozici
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Nahoru