
Ne každý pátek začíná tím, že část týmu sedne na kolo, část do auta a všichni míří místo do kanceláře k Dalešické přehradě. Ten náš takový byl. Letošní teambuilding jsme strávili na Wilsonce a dali jsme mu filmové téma. Vznikla z toho Letní filmová noc, s vlastní…





















































