Nástěnka v XARTu

Na tomto místě se s Vámi chceme podělit o naše postřehy, ale i úspěchy, kterých jsme jakožto XART dosáhli.

Návrh i tisk reklamy pod jednou střechou

Tisková divize XART - vchod z ulice NovosadyNa jaře 2018 jsme rozšířili portfolio služeb XART o tiskovou divizi. Nově vám tak nabízíme komplexní grafické služby: grafické práce, předtiskovou (DTP) přípravu i samotný tisk.

Číst více...

Vánoční proslov - teambuilding XART v duchu středověku

Rádi bychom se s Vámi podělili o netradiční proslov našeho jednatele Aleše Janouška, který jsme si vyslechli na vánočním teambuildingu ve středověké krčmě Dětenice. Celý teambuilding se nesl v duchu středověku, proslovem počínaje, našimi kostýmy konče...

Číst více...

Jsme partnerem Google!

Internetový marketing - certifikát Google PartnerKoncem roku 2016 se XART stal certifikovaným partnerem Google. Naši zákazníci díky tomu získali přístup k řadě benefitů, jako je např. podpora akcí, konzultace nových obchodních strategií, speciální materiály atd.

Číst více...

Ocenění - to vždycky potěší

Znáte ten hřejivý pocit, když vás někdo pochválí nebo ocení vaši práci? Tak TENHLE pocit si právě teď užíváme my a pyšně hlásíme, že v aktuálním ročníku soutěže Zlatý erb jsme získali několik ocenění webových stránek, a to:

Číst více...

Integrace webové části agentury Autograph pod XART

Webová agentura XART - profesionální webdesign1. 2. 2017 došlo v životě naší společnosti k důležitému milníku. Pod XART přešla webová část agentury Autograph včetně jejích cca 120 klientů a vývojáře Zdeňka Michala. Co to pro nás znamená? A co to přinese klientům Autograph?

 

Číst více...

Jak jsme se stěhovali

Víte, co má společného XART, Rozkoš a Pink Panther? Adresu. Nově totiž sídlíme v moderním studiu v centru Velkého Meziříčí, přičemž vchod do našich kanceláří najdete na ulici s milým názvem Rozkoš, hned vedle kavárny Pink Panther.

Číst více...

Nahoru