Online marketing

Internetový marketing je disciplína sama o sobě. A naši marketéři řeší plno zajímavých, úsměvných, zapeklitých a někdy i kontroverzních úkolů. Posuďte sami....

31/08/2017

Mé dva měsíce v XARTu

Na začátku prázdnin jsem nastoupil do XARTu – internetové agentury ve Velkém Meziříčí – jako stážista na pozici konzultant internetového marketingu.

Letí to jako voda a prázdniny jsou za námi a moje stáž též. Za ty dva měsíce jsem se v online marketingu získal mnoho zajímavých zkušeností – konkrétně jsem se věnoval copywritingu, linkbuildingu (budování zpětných odkazů), analýzám návštěvnosti webových stránek či přípravě grafiky pro weby, Facebook a PPC reklamy. U Google jsem dokonce úspěšně zdolal zkoušky a získal Certifikaci Analytics.

Číst více...

Skvělá zpráva: Rozšířené textové inzeráty nyní i v Skliku

canstockphoto400524899. 2. 2017 spustil Seznam Sklik (program na tvorbu PPC kampaní*) novou podobu inzerátů. Jedná se o tzv. ETA inzeráty neboli rozšířené textové inzeráty ("Expanded Text Ads"), které už známe z konkurenčního programu Google AdWords. Naši marketéři jásají a mají k tomu hned několik důvodů.

Číst více...

Nahoru