Nápadník

U našeho mišmaše si můžete duševně odpočinout a jen tak si číst...

Nebojím se úspěchu

Už jsem si několikrát v životě říkal:  "Takový projekt už nic nepřekoná".
S kolegy jsme si gratulovali a říkali si, jaký to je skvělý úspěch, že jsme dokázali zaujmout právě tohoto zákazníka a přesvědčit ho na tak úžasný projekt.
A za pár měsíců přišlo zase posunutí o další stupínek a přišel ještě větší úspěch a zase gratulování.

Číst více...

23/09/2015

Znáte svůj “Ikigai”?

Podle Japonců má každý člověk svůj Ikigai neboli důvod, proč žije. Nalézt své Ikigai – my bychom řekli poslání či jakýsi vyšší smysl – nám údajně umožní prožít dlouholetý, spokojený a naplněný život. I o tomto tématu byla exklusivní přednáška Petra Ludwiga, autora bestselleru Konec prokrastinace, kterou jsem s kolegyní v minulém týdnu navštívil. Mimo hlavní téma prokrastinace - česky "odkládání povinností" - nás autor nalákal i na zajímavá dílčí témata.

Číst více...

09/09/2015

O mrtvém koni ...

Když zjistíš, že jedeš na mrtvém koni, sesedni!
autor textu neznámý

Rozdíly mezi primitivním myšlením našich předků a dnešním způsobem uvažování expertů lze stěží porovnat lépe než pomocí mrtvého koně. Přísloví Indiánů z kmene Dakotů zní: "Když zjistíš, že jedeš na mrtvém koni, sesedni!"

Číst více...

Chci to co nejrychleji!

Ne neobvyklé přání zákazníka, když přijde řeč na to, za jak dlouho web bude hotový a spuštěný. Hotový web = mrtvý web. Správný web není hotový nikdy a stále je na něm co vylepšovat, upravovat, učesávat a zdokonalovat. Na toto téma by bylo možné napsat stovky příspěvků, ale to bych brala slovo kolegům z on-line marketingu :)

Číst více...

Nahoru